Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
2 października 2015

W ZS nr 3 rozmawiali o dopalaczach

W ZS nr 3 rozmawiali o dopalaczach
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W Zespole Szkół nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się debata społeczna z policjantami, na temat dopalaczy. Na koniec uczestnicy debaty wypełnili anonimową ankietę oceniającą przydatność spotkania.

Na spotkaniu oprócz policjantów i uczniów pojawili się m.in. przedstawiciele pomocy społecznej, urzędu miasta czy straży miejskiej. Na początku przedstawicielki wodzisławskiej stacji sanitarno-epidemiologicznej przygotowały prezentację z danymi statystycznymi związanymi z zatruciami dopalaczami w naszym regionie.

Na spotkaniu była również obecna Maria Siwek, terapeutka uzależnień, która opowiedziała o skutkach zażywania substancji odurzających. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
eeee03.10.2015 23:48

a niech tam sobie debatują, każdy i tak zrobi to co chce. Każdy wie o szkodliwości alkoholu, a szpital w Gorzycach zawsze zapełniony

rodzic03.10.2015 22:01

Debata bardzo potrzebna. Dobrze że jedna ze szkół podejmuje takie trudne tematy.