Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
2 października 2015

W ZS nr 3 rozmawiali o dopalaczach

W ZS nr 3 rozmawiali o dopalaczach
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W Zespole Szkół nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się debata społeczna z policjantami, na temat dopalaczy. Na koniec uczestnicy debaty wypełnili anonimową ankietę oceniającą przydatność spotkania.

Na spotkaniu oprócz policjantów i uczniów pojawili się m.in. przedstawiciele pomocy społecznej, urzędu miasta czy straży miejskiej. Na początku przedstawicielki wodzisławskiej stacji sanitarno-epidemiologicznej przygotowały prezentację z danymi statystycznymi związanymi z zatruciami dopalaczami w naszym regionie.

Na spotkaniu była również obecna Maria Siwek, terapeutka uzależnień, która opowiedziała o skutkach zażywania substancji odurzających. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
eeee03.10.2015 23:48

a niech tam sobie debatują, każdy i tak zrobi to co chce. Każdy wie o szkodliwości alkoholu, a szpital w Gorzycach zawsze zapełniony

rodzic03.10.2015 22:01

Debata bardzo potrzebna. Dobrze że jedna ze szkół podejmuje takie trudne tematy.