Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
5 października 2015

Doradca ds. dialogu społecznego zrezygnował

Doradca ds. dialogu społecznego zrezygnował
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Sławomir Żmudziński, doradca prezydent do spraw dialogu społecznego oraz pełnomocnik do spraw senioralnych zrezygnował. Rezygnację złożył 2 października.

- Przyczyną rezygnacji są plany zawodowe - mówi Sławomir Żmudziński.

Jednocześnie Sławomir Żmudziński nie potwierdził informacji, że powodem rezygnacji z funkcji miały być trudności związane ze współpracą z prezydent. Doradca będzie pełnił swoją funkcję jeszcze do 16 października.

Prezydent Anna Hetman, zapowiada że na miejscu doradcy najprawodpodobniej pojawi się nowa osoba, która jednak będzie pracowała społecznie i nie będzie otrzymywała wynagrodzenia. Żmudziński był zatrudniony na 1/4 etatu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
gość10.10.2015 17:10

Mylisz się nie jestem z PiS. Pani Prezydent nie musi być ani dobra ani zła.Wiadomo, że nie jest fachowcem to powinna wokół mieć zaufanych ludzi z odpowiednim przygotowaniem zawodowym. Jakie przygotowanie zawodowe mają Świderscy z Rybnika, Ryszar R. lub Krzysztof. K czy Janusz B. zwany prawnikiem? Kobita nie zna się na niczym. Chce się lasnować i myśli, że zlecą im kolejne trzy lata. Zobaczcie widedebatę - I odc. - na stronie miasta - totalne beztalencie. PiS i tak jest bardzo tolerancyjny w tym zakresie. Janecki byłkiepski, a ta jeszcze bardziej. Buja w przestrzeni publicznej, a ludzie czekają miesiącami na załatwienie spraw.

Do gość09.10.2015 20:25

Jesteś z PiS. To widać. Najważniejszym celem tych partyjniaków jest wykończenie Pani Prezydent Hetman. Jest za dobra. A to boli PiS. Nie czepiali się Janeckiego bo z nimi nie walczył tylko się poddawał. Nawet zgodził się na nadanie ronda il. Lecha Kaczyńskiego i zrobienie go honorowaym mieszkańcem. A był tylko raz. Na Barbórce.

Irena 07.10.2015 11:45

Należało dodać, że Doradca ds. gospodarczych - Pan Piotr Piekarski pełni swoją funkcję doradczą w UM społecznie. Nie może pełnić jej za odpłatnością, bo musiałby zrezygnować z funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej w JZWiK. Pełniąc dobrze płatną funkcję w wodociągach funkcje tą pełni "NIBY" nieodpłatnie w UM. Faktycznie pobiera wysoką dietę jako Przewodniczący RN.

pracownik07.10.2015 10:07

Wieczór. Relaks. Gra muzyka (pierwszy raz od dłuższego czasu słucham muzyki z płyty).
Staroć, ale wpada w ucho:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
Niepokonanym
Wśród tandety lśniąc jak diament
Być zagadką, której nikt
Nie zdąży zgadnąć nim minie czas".

gość07.10.2015 7:49

Janecki był beznadziejny. Zmiana była konieczna. Wybrana pani prezydent to niewypał= beznadzieja.

adam07.10.2015 7:37

Jest też PAN hrabia w dziale promocji, często stoi na piknikach rozdaje zabawki. Albo ludzi z kolejki wyrzuci albo starszą panią wysmieje. Taki kozak że wsu

gość06.10.2015 17:34

Mieszkańcy mieli nadzieję, że ta pani [rezydent będzie dobrze sprawować swój urząd. Niestety zawiodła na całej liniii. Nie wszscy uwielbiają pikniki i inne rozrywki. Jakość usług urzędu to porażka! Brak darmowej komunikacji. Autobusy jeżdzą parami. Miasto dopłata około 13 mln, a co nie może? Za Mariana J. mówiono - jaki pan, taki kram. Ja uważam, że to powiedzenie jest aktualne i pasi jak ulał..

Pokaż wszystkie opinie (25)