Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 października 2015

Hokej: Komplet punktów w Sosnowcu

Hokej: Komplet punktów w Sosnowcu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali 4:1 niedzielny mecz z Zagłębiem Sosnowiec. Mimo początkowych problemów, jastrzębianie wywieźli komplet punktów.

Nikt nie spodziewał się takiego początku spotkania. W 7. minucie to sosnowiczanie zdobyli bramkę. Hokeistom JKH nie udało się odpowiedzieć w pierwszej odsłonie. Najbliżej zdobycia gola był Juraj Petro, jednak krążek trafił w słupek, co pokazała analiza wideo.

Po przerwie jastrzębianie otrząsnęli się po niezbyt udanej pierwszej odsłonie. W 25. minucie wyrównującego gola zdobył nowy nabytek JKH, Patrik Stantien. Gola do szatni zdobył jeszcze w 38. minucie Radosław Nalewajka, który dobił krążek wystrzelony przez Michala Plichtę.

Trzecia tercja toczyła się już pod dyktando jastrzębian, którzy już na samym jej początku zdobyli dwie bramki. Na listę strzelców pisali się Patrik Stantien i Mateusz Danieluk. Oba gole padły w przeciągu 85 sekund. Zawodnicy z Sosnowca mieli trzy groźne sytuacje do zdobycia bramki, ale pierwszą z nich uniemożliwił Michał Plichta, który ofiarnie rzucił się na lód blokując strzał Jaskólskiego.

HK Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
1:0 - 07:00 - Oskar Krawczyk - Dominik Nahunko, Kamil Sikora
1:1 - 24:36 - Patrik Stantien - Leszek Laszkiewicz, Tomasz Kulas (5/4)
1:2 - 37:58 - Radosław Nalewajka - Michal Plichta
1:3 - 41:10 - Patrik Stantien - Kamil Świerski
1:4 - 42:35 - Mateusz Danieluk - Tomasz Kulas, Jakub Schejbal

Zagłębie Sosnowiec: Kieler (Białek) - Krawczyk, Kečkeš, M. Kozłowski, T. Kozłowski, Rutkowski - Kafel, Kowalówka, Jaros, Cherniadev, Nahunko - Sikora, J. Jaskulski, Wąsiński, Stojek, A. Jaskólski.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Berggruen) - Górny, Bigos, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Laszkiewicz - Schejbal, Semrád, Kulas, Stantien, Danieluk - Pastryk, Szczurek, Plichta, Petro, Świerski oraz Dudkiewicz, Jaworski, Matusik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktos05.10.2015 22:07

Teraz jedziemy do Torunia