Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
6 października 2015

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

61-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego stracił prawo jazdy na 3 miesiące, po tym jak przekroczył prędkość dozwoloną o ponad 50 km/h. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy Libowiec.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Libowiec - tam gdzie, kilka lat temu doszło do śmiertelnego potrącenia 17-latki. Policjanci zatrzymali kierowcę opla, który poruszał się z prędkością 111 km/h.

-  Laserowy przyrząd do pomiaru prędkości wykazał, że 61-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego miał na liczniku 111 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 61 km/h - informuje policja.

Mężczyzna został ukarany 500-złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Patriota07.10.2015 11:33

Akurat ta droga jest w świetnym stanie wyremontowano ją za grube pieniądze. Blisko niej nie ma zabudowań jedynie drogi do domów bez problemu powinno się podnieść i postawić tam znak 70km/h. Większość tej trasy to same pola. Nie chodzi o to by chronić piratów ale by wykorzystać drogi, które nie zagrażają ludziom a wykorzystać ich potencjał.

polgks06.10.2015 15:20

Urząd Miasta dalej olewa sprawę bezpieczeństwa na tej ulicy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość06.10.2015 12:10

Jeżeli szybko, to tylko w centrum miasta i najlepiej na motocyklu. Można też poszaleć pod blokiem.