Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 października 2015

Będzie grochówka dla ubogich mieszkańców

Będzie grochówka dla ubogich mieszkańców
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

16 października obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem. Tego dnia w Jastrzębiu-Zdroju ubodzy mieszkańcy będą mogli otrzymać ciepły posiłek.

Posiłki będą wydawane w jadłodajni Hospicjum Domowego im. E. Dutkiewicza na ulicy Pszczyńskiej. Na grochówkę zaprasza Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie chętnie dzielą się pieniędzmi Jastrzębianie chętnie dzielą się pieniędzmi

Jak skomponować zdrowy posiłek przed porannym treningiem? Jak skomponować zdrowy posiłek przed porannym treningiem?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
masny krepel21.03.2017 13:53

Czas na twarze z szerokiej.

Gość08.10.2015 8:19

Adam, przynieś sobie porcelanową zastawę. Swoją drogą, chyba biednym korona z głowy by nie spadła gdyby w zamian za dary, posprzątali wokół kościoła?

adam07.10.2015 7:32

Ksiądz dalej te zupy prxeznoknondonsloika daje? Na pytanie dlaczego ludzi do środka nie zaprosił odpowiada"a kto po nich podłogi będzie mył? Zal

hejk06.10.2015 20:52

ci na ławce to przeważnie nie żadni biedni, tylko zapewne emerytowani górnicy-alkoholicy z 4000 emerytury. Nie każdy pijak to biedak, nawet ten nieogolony i nieumyty może mieć więcej na koncie niż ty. Znam takich, na pierwszy rzut oka menel bezdomny, a tak naprawdę po prostu alkoholik z pokaźną emeryturą, którą przepija i nic mu się nie chce ze sobą zrobić.

Gość06.10.2015 12:09

Ci ubodzy są wyjątkowo dobrze ubrani i piją trunki, na które nawet ja nie zawsze sobie pozwalam. Ostatnio na ławce rozpili whisky. Dajcie im też dary, to będzie można odkupić.