Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 października 2015

Ojciec z 4 promilami. Grozi mu 5 lat więzienia

Ojciec z 4 promilami. Grozi mu 5 lat więzienia
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 32-latka, który miał w organizmie 4 promile alkoholu. Nieodpowiedzialny ojciec zajmował się w tym czasie swoim 7-miesięcznym synkiem. Dziecko trafiło pod opiekę babci.

O nietrzeźwym ojcu policjanci zostali zaalarmowani przez pracownika Zespołu Ognisk Wychowawczych. W jednym z mieszkań socjalnych na terenie naszego miasta policjanci zastali nietrzeźwego 32-letniego ojca, który trzymał na rękach swojego 7-miesięcznego synka.

- Chłopczyka przekazano obecnemu na miejscu interwencji pracownikowi Zespołu Ognisk Wychowawczych, a mężczyznę poddano badaniu na alkomacie. Okazało się, że jastrzębianin "opiekował" się dzieckiem, mając w organizmie prawie 4 promile alkohol - informuje policja.

Po chłopca przyjechała babcia, która przejęła go tymczasowo pod opiekę. W związku z narażeniem życia lub zdrowia dziecka, jastrzębianin może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu

Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość07.10.2015 7:24

Mały też pił? Niech się uczy, żeby podtrzymać tradycję rodzinną.

Rzepicha06.10.2015 12:49

Prawdopodobnie to musiał być jakiś wieśniak

Gość06.10.2015 12:13

Czyli tatuś już trzeźwiał. Teraz z pewnością dostanie zasiłek i pomoc z opieki społecznej na zakup alkoholu. Jeżeli spłodzi jeszcze dwójkę, to stanie się wzorem , na który będzie powoływał się kościół i politycy.