Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
6 października 2015

Od dziś ul. Witczaka będzie tymczasowo zamknięta

Od dziś ul. Witczaka będzie tymczasowo zamknięta
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

W związku z przebudową ulicy Witczaka, część ulicy w rejonie basenu (na odcinku około 250 metrów) będzie zamknięta od 7 października. Dojazd do ulicy będzie możliwy od ulicy Wodzisławskiej. Zakończenie prac planowane jest jeszcze w tym miesiącu.

Remont ulicy związany jest z przebudową śladu. "Nowa" ulica Witczaka będzie przebiegać za budynkiem w którym mieści się kawiarnia Jagódka. Później ulica połączy się z istniejącą już drogą przy basenie. Nowa droga będzie miała szerokość 6 metrów. Wykonane zostaną również chodniki i oświetlenie. Koszt prac to 2,4 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
hej07.10.2015 0:18

ano tak, bo ten blok to jest przecież ten słynny (pseudo) rynek, więc jak na (pseudo) rynek przystało nie może być tam raczej ruchu samochodowego.