Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
6 października 2015

Od dziś ul. Witczaka będzie tymczasowo zamknięta

Od dziś ul. Witczaka będzie tymczasowo zamknięta
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

W związku z przebudową ulicy Witczaka, część ulicy w rejonie basenu (na odcinku około 250 metrów) będzie zamknięta od 7 października. Dojazd do ulicy będzie możliwy od ulicy Wodzisławskiej. Zakończenie prac planowane jest jeszcze w tym miesiącu.

Remont ulicy związany jest z przebudową śladu. "Nowa" ulica Witczaka będzie przebiegać za budynkiem w którym mieści się kawiarnia Jagódka. Później ulica połączy się z istniejącą już drogą przy basenie. Nowa droga będzie miała szerokość 6 metrów. Wykonane zostaną również chodniki i oświetlenie. Koszt prac to 2,4 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
hej07.10.2015 0:18

ano tak, bo ten blok to jest przecież ten słynny (pseudo) rynek, więc jak na (pseudo) rynek przystało nie może być tam raczej ruchu samochodowego.