Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
8 października 2015

Bez pasów, uprawnień i na podwójnym gazie

Bez pasów, uprawnień i na podwójnym gazie
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dwa lata więzienia grozi 48-latkowi z Jastrzębia, który dopuścił się szeregu wykroczeń - kierował samochodem bez uprawnień i jechał bez pasów. Wyszło też na jaw, że mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

W ręce policjantek z Jastrzębia wpadł 48-letni kierowca citroena, który Aleją Piłsudskiego jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. W trakcie kontroli okazało się, że 4 lata temu jastrzębianinowi zostały cofnięte uprawnienia do jazdy samochodem.

- To jednak nie wszystko bowiem podczas badania alkomatem, okazało się, że mężczyzna jest pijany. Urządzenie wykazało w organizmie jastrzębianina prawie 2,5 promila - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Potencjany zabity10.10.2015 11:25

Dwa lata więzienia? A dlaczego go tam wsadzać. To nie lepiej karać wysokimi karami finansowymi z ściąganiem z niego każdej złotówki, a jeśli jest to niemożliwie to wartość kary narasta. Potencjalni kierowcy zabójcy powinni być karani bardzo wysokimi karami z konsekwencją ich ściągania.