Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
8 października 2015

Bez pasów, uprawnień i na podwójnym gazie

Bez pasów, uprawnień i na podwójnym gazie
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dwa lata więzienia grozi 48-latkowi z Jastrzębia, który dopuścił się szeregu wykroczeń - kierował samochodem bez uprawnień i jechał bez pasów. Wyszło też na jaw, że mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

W ręce policjantek z Jastrzębia wpadł 48-letni kierowca citroena, który Aleją Piłsudskiego jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. W trakcie kontroli okazało się, że 4 lata temu jastrzębianinowi zostały cofnięte uprawnienia do jazdy samochodem.

- To jednak nie wszystko bowiem podczas badania alkomatem, okazało się, że mężczyzna jest pijany. Urządzenie wykazało w organizmie jastrzębianina prawie 2,5 promila - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Potencjany zabity10.10.2015 11:25

Dwa lata więzienia? A dlaczego go tam wsadzać. To nie lepiej karać wysokimi karami finansowymi z ściąganiem z niego każdej złotówki, a jeśli jest to niemożliwie to wartość kary narasta. Potencjalni kierowcy zabójcy powinni być karani bardzo wysokimi karami z konsekwencją ich ściągania.