Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
9 października 2015

Gimiński i Janacek wracają do gry

Gimiński i Janacek wracają do gry
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Obrońcy JKH GKS Jastrzębie, Jakub Gimiński i Martin Janacek wracają już do gry po kontuzjach. Dziś, 9 października zmierzą się z Nestą Mires Toruń. W ostatnim starciu jastrzębianie wygrali 4:0.

Podopieczni Roberta Kalabera wracają do gry. Dwóch obrońców ponownie zasili zespół JKH. To pozwoli Michałowi Szczurkowi wrócić na pozycję napastnika. Wcześniej jastrzębianin grał na pozycji obrońcy ze względu na braki kadrowe.

W drużynie z Jastrzębie kontuzjowanych jest jeszcze kilku zawodników: Vladimir Lukacik, Richard Bordowski, Mateusz Tomlejnovic oraz Grzegorz Rostowski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!