Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
9 października 2015

23-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

23-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek, 8 października w ręce policjantów wpadł 23-latek, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna dobrowolnie oddał też marihuanę, który miał w samochodzie. Za posiadanie substancji zabronionych grożą mu 3 lata więzienia.

Uwagę policjantów zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzny, który znajdował się przy swoim samochodzie przy jednym z marketów na terenie miasta. W trakcie legitymowania funkcjonariusze znaleźli woreczek z białym proszkiem.

- Jastrzębianin przyznał, że to amfetamina, po czym dobrowolnie wydał policjantom jeszcze woreczek z marihuaną, który ukrył w samochodzie - informuje policja.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O dalszym losie 23-latka zdecyduje sąd. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Anty11.10.2015 14:21

Takiego gościa nie powinno się aresztować. Dlaczego ma żyć na nasz rachunek aż przez 3 lata. Powinno się stworzyć listę osób ćpających i od takich brać forsę na przyszłe leczenie. To był na pewno wieśniak do kwadratu. Człowiek, nie zażywa żadnych narkotyków a "wieśniacy" ( nie mylić z ludźmi mieszkającymi na wsi) uważają, że to takie miejskie zachowanie. Co te głupie mieszczuchy narobiły.

annc09.10.2015 14:47

Ah ta marihuana, musiala byc tak mocna, ze az wyszla z niej forma meska ... i to pogrubiona :-)

Rzepicha09.10.2015 13:59

Wydaje mi się że to musiał być jakiś wieśniak