Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
12 października 2015

16-latkowie pobili kolegę i ukradli mu 40 złotych

16-latkowie pobili kolegę i ukradli mu 40 złotych
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce policjantów wpadła trójka nastolatków, która pobiła swojego 18-letniego kolegę. Wszyscy trzej znajdowali się pod wpływem alkoholu. Teraz ich los leży w rękach sądu rodzinnego.

Rozbój miał miejsce na ulicy Podhalańskiej w minioną sobotę przed północną. Napastnikami byli trzej 16-latkowie, którzy napadli swojego kolegę i ukradli mu z portfela 40 złotych. 18-latek był im winny pieniądze.

- Nastolatkowie trafili do komendy i w obecności powiadomionych o zatrzymaniu opiekunów zostali przebadani na alkomacie. Dwójka z nich miała w organizmie po blisko promilu, u jednego urządzenie wykazało niespełna 0,2 promila. O dalszym losie 16-latków zdecyduje teraz sąd rodzinny - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
xxwzqce14.10.2015 13:00

Do ośrodka zamkniętego na pół roku takich dać i się nauczą żyć w śród ludi.

...14.10.2015 9:22

w nocy policja sobie nie zawraca głowy wandalami nieletnimi, bo to się im nie opłaca, statystyki można nabijać w prostszy i efektywniejszy sposób, n.p. trzepać łebkom kieszenie w dzień, bo może mają jakieś suszone liście z Holandii

Gość13.10.2015 15:11

Również mam wrażenie, że w nocy policji nie ma. Poprzewracane znaki, kosze na śmieci, wrzeszczące hordy pijanych małolatów, szalejący na drogach motocykliści, a ukryte radiowozy przeczekują czas służby.

do wychowawcy13.10.2015 10:43

Ja mam wrażenie, że Policji w tym mieście w nocy nie ma. Bez problemu idzie pokazać gdzie handlują, pełno młodzieży pijanej, wyścigi, grupki kretynów co idą przez miasto i kosze rozwalają...

q13.10.2015 8:48

rozumiem, że usprawiedliwiacie złodzieja, bo przecież skoro pożyczył i nie oddał to kim jest? myślał, że łepek młodszy dwa lata może mu naskoczyć i się zdziwił, bo był z kolegami, a teraz wielce poszkodowany. a ty "do q" jak masz skłonności do zaczepiania nie winnych ludzi to jesteś zwykłym bandytą.

wychowawca12.10.2015 20:32

16 lat i włóczą się o północy pijani na mieście...gdzie byli rodzice? Wyrok sądu powinien być jednoznaczny.. 2 lata obozu wychowawczego na dalekiej Syberii.

do q12.10.2015 20:07

Ja też nie widzę nic niestosownego przy domaganiu sie od ciebie hajsu. przecież mi wisisz pare zeta! No nie?!

Pokaż wszystkie opinie (9)