Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
13 października 2015

Wypadek na Witczaka. Przewróciła się ciężarówka

Wypadek na Witczaka. Przewróciła się ciężarówka
fot. facebook.com/Drogi24Jastrzebie

Na terenie budowy nowego szlaku ulicy Witczaka doszło do wypadku. Przewrócił się samochód ciężarowy. Potrzebna były pomoc straży pożarnej. Straty oszacowano na 50 tysięcy złotych.

Do wypadku doszło w miniony piątek po godzinie 13:00. Samochód ciężarowy przewrócił się podczas wysypania kamienia na terenie, na którym trwa aktualnie przebudowa ulicy Witczaka. Początkowo kierowca ciężarówki nie mógł wydostać się z pojazdu, ale udało mu się to zanim na miejsce przyjechali strażacy.

- Do podniesienia samochodu ciężarowego potrzebny był dźwig - mówi Mirosław Juraszczyk z Państwowej Straży Pożarnej.

Przyczyną wypadku była awaria pojazdu. Straty oszacowano na 50 tys. zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Prawdomowny14.10.2015 10:13

@ Krystyna Czubówna: hehe dobre!
A tak na powaznie to niestety tak wyglada jazda z wanna. Minimalny przechyl i gleba. Dobrze, ze nikomu nic sie nie stalo.

Krystyna Czubówna14.10.2015 9:10

W wygodnej pozycji TiR odpoczywa po całym dniu ciężkiej pracy. Grupa osobników w charakterystycznych czarno-zielonych ubiorach i czerwonych kaskach, bacznie obserwuje, żeby nikt nie zbudził zmęczonej ciężarówki. Samiec w srebrnej metalowej klatce z wąskim niebieskim pasem pilnuje, aby czas beztroskiej drzemki nie trwał zbyt długo. Gdy nadejdzie odpowiedni moment, włączy budzik w postaci sygnału dźwiękowego. Dzięki czemu wypoczęta ciężarówka będzie mogła powrócić do pracy. Czytała Krystyna Czubówna.