Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
13 października 2015

Remont na Wodzisławskiej. Autobusy pojadą inaczej

Remont na Wodzisławskiej. Autobusy pojadą inaczej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Z powodu remontu odcinka drogi na ulicy Wodzisławskiej autobusy będą kursować nieco inaczej. Planowany termin prac to 30 października.

Linia 103 - od przystanku "Wodzisławska Boża Góra" ul. Górniczą, Ligonia, Połomską do przystanku "Zdrojowa". W drugą stronę z przystanku "Urząd Skarbowy"do przystanku "Boża Góra Prawa". W kursach z „Urzędu Skarbowego” do przystanku "Bogoczowiec" objazd ul. Ligonia i Górniczą. 

Linia 112 - autobusy będą kursowały od przystanku "Dworzec Zdrój" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do "KWK Jas-Mos", a następnie ul. Górniczą, Ligonia, Połomską do przystanku "Dolne Rondo"  i dalej  po trasie. W kursach z "KWK Borynia" odwrotnie.

Linia 115 - od przystanku "Dworzec Zdrój"  ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do "KWK Jas-Mos". W kursach z "KWK Jas-Mos" odwrotnie.

Linia 116 - od przystanku "Pszczyńska Prusa" ul. Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do "KWK Jas-Mos".

Linia 119 - od przystanku "Dworzec Zdrój" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do "KWK Jas-Mos". W kursach z "KWK Jas-Mos" do przystanku "1 Maja Bank" odwrotnie.

Linie 123 i 125 - od przystanku "Urząd Skarbowy" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do "KWK Jas-Mos". W kursach z "KWK Jas-Mos" do przystanku "Zdrojowa" odwrotnie.

Linia 126 - od przystanku "Pszczyńska Prusa" objazd ul. Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do "KWK Jas-Mos". W kursach z "KWK Jas-Mos" objazd ul. Górniczą, Ligonia, Połomską i Pszczyńską do przystanku "Dolne Rondo". W kursach z przystanku "Dworzec Zdrój"  objazd ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia, Górniczą do "KWK Jas-Mos".

Linia 127 - od przystanku "Dworzec Zdrój"  ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do "KWK Jas-Mos". W kursach z "KWK Jas-Mos" odwrotnie do przystanku "Zdrojowa". W kursach od "Urzędu Skarbowego" do "KWK Jas-Mos" oraz z "KWK Jas-Mos" do "1Maja Bank" tak samo jak wyżej.

Linia 128 - od przystanku "Dworzec Zdrój"  ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia, Górniczą do "KWK Jas-Mos" i odwrotnie do przystanku "Zdrojowa".

Linie 131 i E-3 - w kursach z Jastrzębia do Rybnika autobusy będą kursowały od przystanku "Urząd Skarbowy" ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do ul. Wodzisławskiej. W kursach z Rybnika do Jastrzębia objazd będzie odbywał się odwrotnie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
LG15.10.2015 9:36

Przemko, jakby cały ruch puszczono objazdem przez ciąg, który podałeś, to strach byłoby puszczać dzieci do szkoły i przedszkola na Piastów. ;)

Gość14.10.2015 15:08

a kultura kierujących pojazdami jest na prawdę na miernym poziomie - zamiast trąbic to lepiej puścic kogoś

Mieszkanka14.10.2015 9:26

Najpierw zamknęli Witczaka a teraz część Wodzisławskiej... Po prostu cudownie dla mieszkańców Bożej Góry.

Czytelnik13.10.2015 19:56

Zaopatrują miasto w ludzi :3

przemko13.10.2015 13:51

i cały ruch leci przez ul.Ligonia! Kto to wymyślił! Zazwyczaj droga cicha i spokojna, teraz ruch taki że do sklepu przejść bezpiecznie nie idzie!
Objazd wg mnie powinien być przez Przyjaźń tj: Wyspiańskiego, piastów i pck a potem Połomską!

Najlepsze jest to że jest znak pojazdy do 3,5T nie dotyczy zaopatrzenia! To co w taki razie robią tam autobusy??!?