Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
14 października 2015

18-latka podtruła się czadem podczas kąpieli

18-latka podtruła się czadem podczas kąpieli
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony wtorek 18-letnia dziewczyna podtruła się czadem podczas kąpieli. Jastrzębianka zasłabła w łazience i konieczne było wezwanie pogotowia. Czad uwalniał się w łazience przy podgrzewaczu wody.

13 października strażacy otrzymali wezwanie do jednego mieszkań przy ulicy Wielkopolskiej. O pomoc strażaków poprosili ratownicy medyczni, którzy stwierdzili, że lokatorka zasłabła z powodu zatrucia czadem. Na miejscu stwierdzono, że tlenek węgla ulatniał się przy podgrzewaczu wody.

Na miejscu pojawił się też kominiarz, który dokonał przeglądu urządzeń. Sprawdzono też czy w innych mieszkaniach, w tym pionie nie ulatnia się czad.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie? Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
a14.10.2015 10:02

Wentylacja,to zmora wysokich bloków.