Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
14 października 2015

18-latka podtruła się czadem podczas kąpieli

18-latka podtruła się czadem podczas kąpieli
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony wtorek 18-letnia dziewczyna podtruła się czadem podczas kąpieli. Jastrzębianka zasłabła w łazience i konieczne było wezwanie pogotowia. Czad uwalniał się w łazience przy podgrzewaczu wody.

13 października strażacy otrzymali wezwanie do jednego mieszkań przy ulicy Wielkopolskiej. O pomoc strażaków poprosili ratownicy medyczni, którzy stwierdzili, że lokatorka zasłabła z powodu zatrucia czadem. Na miejscu stwierdzono, że tlenek węgla ulatniał się przy podgrzewaczu wody.

Na miejscu pojawił się też kominiarz, który dokonał przeglądu urządzeń. Sprawdzono też czy w innych mieszkaniach, w tym pionie nie ulatnia się czad.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie dajcie się zabić! Policja ostrzega Nie dajcie się zabić! Policja ostrzega

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
a14.10.2015 10:02

Wentylacja,to zmora wysokich bloków.