Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 października 2015

Teraz można śledzić autobus bez wychodzenia z domu

Teraz można śledzić autobus bez wychodzenia z domu

Ciekawe udogodnienie zaprezentował Międzygminny Związek Komunikacyjny. W internecie dostępna jest mapa, dzięki której można śledzić dowolny autobus MZK w Jastrzębiu i okolicach, w czasie rzeczywistym.

Mapa dostępna jest pod adresem e-biletmzkjastrzebie.com:8081. Można tam wyszukać dowolną linię autobusową i śledzić ruch autobusu na trasie. Klikając na ikonkę autobusu, dowiemy się kiedy autobus przyjedzie na dany przystanek. Co ważne, brane są pod uwagę również opóźnienia na drodze spowodowane m.in. korkami. Po kliknięciu na danych przystanek można także zobaczyć przyjazdy autobusów.

- To najnowocześniejsza aplikacja w regionie - informuje MZK na swojej stronie internetowej.

Osoby, które nie znają terenu mogą wyszukać połączenie autobusowe po nazwie ulicy. Pojawią się wtedy dostępne autobus oraz ich czasy przyjazdów. Rozkład jazdy można wydrukować lub zapisać do pliku PDF.

Polub i udostępnij
Czytaj też

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
pasażerka 15.10.2015 12:47

Znowu jakieś działania pozorne a e-system dalej pobiera za przejazd ile chce, a nie tyle ile się należy. Wszyscy oszukani pamiętajcie kto Was tak wyrolował: to MZK razem z kumplami z PiS. Radni, którzy mają
dbać o swoich wyborców zadbali o ciepłe posadki kolegów z MZK. Pamiętajcie o tym przy następnych wyborach.

deco15.10.2015 8:07

jak zwykle cymbały z MZK zajmują się pierdołami a tym co jest ważne to mają głęboko w ciemnej d---e, np. rozkład jazdy, najdroższy bilet w kraju, złodziejski system e-bilet,przerost zatrudnienia, złodziejska polityka wobec własnej firmy czyli PKM, przekręt w przetargu, długo by wymieniać. Mam nadzieję że ręka sprawiedliwości prędzej czy później dosięgnie MZK,a zwłaszcza jego dyrektora B. Lanusznego.

ja15.10.2015 6:53

Ryszard r : mylisz się, wszyscy chcą jeżeli nie darmowej, to przynajmniej tańszej komunikacji i normalnych, papierowych biletów. Teraz mamy najdroższe bilety w Polsce i marnie ułożony rozkład jazdy.
"Super aplikacja" to jest takie działanie zastępcze. Chodzi o to żeby robić cokolwiek a nie zajmować się tym co ważne.

Ryszard r14.10.2015 22:22

STOP DARMOWEJ KOMUNIKACJI nikt tego nie chce to był tylko chwyt wyborczy na którym mogą ucierpieć pasażerowie mzk, super aplikacja to się chwali

Mar14.10.2015 21:30

Teraz czekamy na bilety za 1 PLN i będzie gitara.

ja14.10.2015 20:40

Wzruszyłam się kiedy się dowiedziałam jak bardzo MZK dba o moją wygodę. Kiedy wracają papierowe bilety?

S114.10.2015 16:41

Właśnie o ile przyzwolenie da PiS na darmową komunikację.

Pokaż wszystkie opinie (9)