Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
15 października 2015

Skok ze spadochronem na zakończenie kariery

Skok ze spadochronem na zakończenie kariery

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie i koledzy z lodowiska zafundowali Adrianowi Labrydze prezent na zakończenie kariery - skok ze spadochronem. Niedawno Labryga pożegnał się z kibicami na Jastorze i oficjalnie zakończył karierę.

- Dziękuję chłopakom z drużyny oraz związanych z drużyną i lodowiskiem. Dzięki Wam mogłem zrealizować jedno z moich marzeń. A ze kocham adrenalinę i sporty ekstremalne to tym bardziej jestem szczęśliwy - mówi były hokeista JKH GKS-u.

Przypomnijmy, że Adrian Labgryga grał w JKH GKS Jastrzębie przez sześć sezonów. Pożegnanie wieloletniego defensora JKH odbyło się niedawno podczas meczu z Polonią Bytom.

Nagranie ze skoku Adriana Labrygi ze spadochronem można obejrzeć poniżej.

 
 

Czytaj też: Labryga: Dziękuję za wszystko! 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH wygrywa z  MH Gdańsk JKH wygrywa z MH Gdańsk

JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0 JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Mieszkaniec19.10.2015 21:13

Świetna zabawa !

S116.10.2015 11:38

Wspaniały prezent.