Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 października 2015

Antysystemowcy będą debatować w Jastrzębiu

Antysystemowcy będą debatować w Jastrzębiu

Przedstawiciele i kandydaci tzw. organizacji antysystemowych wezmą udział w debacie przedwyborczej w naszym mieście. Debata odbędzie się 15 października o godzinie 17:00 w Restauracji Hawana. Wstęp jest wolny.

W debacie udział wezmą przedstawiciele KW KORWiN (Adam Pustelnik), KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże” (Roman Fritz), KWW Zbigniewa Stonogi (Wojciech Burek), niezależny kandydat na senatora Mateusz Kania oraz najprawdopodobniej przedstawiciele KWW Kukiz`15 (jeszcze nie potwierdzono udziału).

- Debata ma charakter otwarty, z udziałem publiczności. Po zasadniczej części debaty przewidziana jest możliwość zadawania pytań zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność - informuje Sławomir Żmudziński, który poprowadzi debatę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niedługo spotkanie "O mieście bez politykowania" Niedługo spotkanie "O mieście bez politykowania"

Janecki i Chojecka starli się w debacie Radia90 Janecki i Chojecka starli się w debacie Radia90

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
zołza z zofiówki18.10.2015 9:11

PISiory są dobre ,ale tylko w wydaniu nielicznych politykówk i na pewno nie tych z Jastrzębia.Kowinowcy to zadymiarze tak jak ich kacyk .Dużo gadania ,petard i zbierania kasy na cele statutowe-które i tak zasilą budżet wiadomo kogo.
Mój głos od dawna ma Paweł :)

Rols15.10.2015 21:36

Korwin nie jest antysytemowy, ma wprowadzać zamieszanie. A Stonoga po oddalonym wniosku w procesie wyborczym z Wojciechem Sumlińskim traci jakiekolwiek zaufanie. Możliwe są jego jakieś szemrane związki ze służbami. Nawet Rysio Swetru potrafi wygrać proces wyborczy chociaż sąd wysyła zawiadomienie godzinę przed rozprawą.