Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
15 października 2015

Radni PiS popierają Matusiaka. Małolepszy bez poparcia

Radni PiS popierają Matusiaka. Małolepszy bez poparcia
fot. facebook.com

Radni jastrzębskiego Prawa i Sprawiedliwości poparli dziś oficjalnie posła Grzegorza Matusiaka jako kandydata na posła w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Radny Norbert Małolepszy, również startujący z jastrzębskiego PiS, poparcia kolegów z klubu nie uzyskał.

13 października radni PiS podjęli uchwałę w której w nadchodzących wyborach do Sejmu poprą "dwójkę" listy PiS-u, czyli aktualnego posła, Grzegorza Matusiaka.

- Przez lata Grzegorz Matusiak współpracował z klubem radnych PiS. Mieliśmy pewność, że mamy silnego reprezentanta w Warszawie - mówił Łukasz Kasza (PiS), przewodniczący Rady Miasta.

Jednocześnie inny kandydat z jastrzębskiego PiS-u, poparcia nie otrzymał. Mowa o Norbercie Małolepszym, radnym i wiceprzewodniczący Rady Miasta. Małolepszy startuje z 7. miejsca na liście. Według słów radnych, miało on nie konsultować swojego startu w wyborach z jastrzębskimi strukturami PiS.

- Możemy poprzeć tylko jedną osobę. Popieramy Grzegorza Matusiaka - mówił Tadeusz Sławik zapewniając jednocześnie, że nie będzie rozłamu w PiS-ie z tego powodu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posłowie PiS będą mieli gości Posłowie PiS będą mieli gości

Będą kontrole składowisk odpadów w mieście? Będą kontrole składowisk odpadów w mieście?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (51)
Kacper19.10.2015 22:29

Proszę mi tylko wytłumaczyć, czemu członkowie i sympatycy Pisu klepią na spotkaniach o poparciu dla Matusiaka, a jak wychodzą ze spotkania na mieście mówią, że trza dać szansę młodemu Małolepszemu.

Olek19.10.2015 22:18

Rozmawiałem i z jednym i drugim. Matusiak to cynik, kultura i merytoryczność słabiutko. Małolepszy bez obycia sejmowego bo wiadomo posłem jeszcze nie był zrobił na mnie wrażenie tzn. porównując ich obydwu. Wybór jest chyba wiadomy.

Maja19.10.2015 19:23

Z klubowym poparciem czy bez przyjdzie panu Matusiakowi przeżyć sromotną porażkę. I to właśnie wymodliła posłanka Kloc, na wszystkich krajowych pielgrzymkach.

Do wyborców PiS19.10.2015 11:08

Nie niszcie nam miasta. Ma szanse na dalszy rozwój choć jest to bardzo trudne.
Jak sie czujecie teraz, po wyborze radnych z PiS. Mają ogromny wpływ niszczycielski na nasze miasto. Małolepszy jest również człowiekiem z PiS. Za nic tam się nie znalazł. Trzeba przypodobać się władzom tej partii żeby znaleźć się na listach. A przypodobanie się, oznacza niszczenie innych.

Stefan18.10.2015 19:38

Matusiakowi naliczyłem szacunkowo 600 banerów. Niech kazdy kosztuje 200 zł to mamy kwotę 120 000,00zł. Jak to ma się do limitów? Patrzeć nie mogę na te banery Matusiaka. One mnie tylko odstraszają do tej osoby. Po co mi poseł co umie tylko co 4 lata banery wywiesić, a mówić i czytać z kartki nie umie.

Do pupilek18.10.2015 16:04

Każdy kto rozmawiał z Matusiakiem na żywo doskonale wie, że to nie są jego słowa. Te wywiady są napisane dla niego. Porozmawiajcie z Matusiakiem na żywo i czar pryśnie.

pupilek18.10.2015 15:10

Doradcą i twórcą materiałów wyborczych Grzegorza Matusiaka jest niejaki doktor. Były dyrektor urzędu pracy, który został wiele lat przyłapany na wojażach z pewnymi osobami. Coś o tym wiecie?

Pokaż wszystkie opinie (51)