Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
17 października 2015

JKH przegrywa na Podhalu. Było blisko

JKH przegrywa na Podhalu. Było blisko
fot. Patrycja Zagajewska / jastrzebieonline.pl

JKH GKS Jastrzębie przegrał w miniony piątek z drużyną Podhala Nowy Targ 2:3. O wyniku zdecydowały rzuty karne. Nowotarzenie w dużej mierze zwycięstwo odnieśli dzięki swojemu bramkarzowi - Onderjowi Raszcze.

Pierwszego gola na Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu zdobył Patrik Stantien. Nowotarzenie długo nie potrafili pokonać Davida Zabolotnego w bramce JKH. Stało się to dopiero w trzeciej odsłonie.

W 42. minucie wyrównującego gola zdobył Dariusz Gruszka, ale rywale JKH nie cieszyli się z wyrównania zbyt długo. W 44. minucie kolejnego gola dla Jastrzębia zdobył Jakub Schejbal. Jak na złość, kilka minut później to podopieczni Roberta Kalabera musieli wyciągać krazek z bramki bo do wyrównania doprowadził Mateusz Michalski.

Dogrywka nie rozstrzygnęła meczu. W karnych lepiej zaprezentowali zawodnicy Podhala Nowy Targ. W piątej kolejce rzutów karnych skutecznym strzałem popisał się Krzysztof Zapała. W dużej mierze zasługi zwycięstwa należy przepisać świetnie spisującemu się w tym meczu bramkarzowi Onderjowi Raszcze.

TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 3:2 k. (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 1:0)
0:1 - 10:39 - Patrik Stantien
1:1 - 41:50 - Dariusz Gruszka - Robert Mrugała
1:2 - 43:45 - Jakub Schejbal - Jakub Jaworski
2:2 - 46:50 - Mateusz Michalski - Filip Wielkiewicz, Bartłomiej Neupauer
3:2 - 65:00 - Krzysztof Zapała (decydujący karny)

TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka (B. Kapica) - Jaśkiewicz, Haverinen, Jokila, Zapała, Tapio - Aleksyuk, Różański, Gruszka, K. Bryniczka, Wronka - Mrugała, Łabuz, Wielkiewicz, Neupauer, Michalski - Sulka, Tomasik, Olchawski, D. Kapica, Stypuła.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Tomljenović) - Górny, Bigos, Laszkiewicz, Ł. Nalewajka, Bordowski - Lukáčik, Semrád, Kulas, Stantien, Danieluk - Pastryk, Gimiński, Schejbal, Petro, R. Nalewajka - Szczurek, Matusik, Jaworski, Rostkowski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!