Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
18 października 2015

Ciężki mecz z Sanokiem. JKH przegrywa 0:1

  • Ciężki mecz z Sanokiem. JKH przegrywa 0:1
  • Ciężki mecz z Sanokiem. JKH przegrywa 0:1
  • Ciężki mecz z Sanokiem. JKH przegrywa 0:1
  • Ciężki mecz z Sanokiem. JKH przegrywa 0:1
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę, 18 października jastrzębianie przegrali z drużyną Ciarko Sanok 0:1. Jedynego gola w meczu strzelił w Mike Danton. Hokeiści JKH mieli swoje okazje, ale zawodziła skuteczność i… bardzo dobra forma bramkarza rywala.

Początek meczu zaczął się dynamicznie. Już na początku okazję do strzelenia bramki mieli jastrzębianie, a chwilę po tym sanoczanie. Pierwszy gol padł w 18. minucie. Wystrzelony z daleka krążek minął źle ustawionego Zabolotnego i rywale mogli cieszyć się z przewagi.

Druga tercja była jeszcze ciekawsza. Mimo wielu akcji, żadna nie zakończyła się trafienie krążka do siatki. W 30. minucie kibice mogli zobaczyć braci Nalewajków w akcji - podwójnej bójce.

W trzeciej tercji jastrzębianie zaczęli jeszcze mocniej napierać na bramkę rywala. Między słupkami jednak bardzo dobrze sobie radził Missiaen, który nie pozwolił wpuścić krążka do bramki. Ostatecznie skromne prowadzenie Sanoka przełożyło się na 3 punkty dla rywala. Jastrzębianie spadli na 6. miejsce w tabeli. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktos18.10.2015 22:08

Bez komentarza