Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 października 2015

Pięcioro uczniów ZS nr 6 ze stypendiami MEN

Pięcioro uczniów ZS nr 6 ze stypendiami MEN
fot. ZS nr 6

Aż pięcioro uczniów Zespołu Szkół nr 6 zostało wyróżnionych stypendiami Ministra Edukacji Narodowej. Są to Emilia Porębska, Roman Stylok, Patryk Loter, Kamil Smyczek i Tomasz Kropiwnicki.

W całej Polsce wyróżnień Ministra Edukacji przyznano 320. Pięć z nich powędrowało do uczniów z Jastrzębia. Stypendium zostało wręczone w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego przez minister edukacji, Joannę Kluzik-Rostkowską. 

- Stypendium Ministra Edukacji Narodowej jest formą docenienia  uczniów uzyskujących wybitne osiągnięcia edukacyjne - informuje Zespół Szkół nr 6.

Jakie były to osiągnięcia? Są to m.in. wyróżnienia za wynalazek Kinect and Physical Rehabilitation of Children przyznane w Korei, Multimedialna Platforma Komunikacji Alternatywnej w Edukacji i Rehabilitacji, Nietoperz - system ostrzegania i nawigacji osób niepełnosprawnych oraz wiele innych projektów i wyróżnień.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Coraz więcej pieniędzy na sport Coraz więcej pieniędzy na sport

Pieniądze dostaną najzdolniejsi jastrzębianie Pieniądze dostaną najzdolniejsi jastrzębianie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
max20.10.2015 19:05

Na ulicy nigdy raczej nie znajdziesz edukacji :-)
Edukację znajdziesz w innych miejscach

Hania19.10.2015 22:23

Brawo, rewelacja, myśle, ze na skale ogólnopolska

Tereska19.10.2015 17:17

do Gość
Bo to szkoła jak każda inna. Więc jest bardzo dużo "normalnych" i "przeciętnych" uczniów. Ale dodatkowo jeżeli człowiek chce tam pracować, nauczyć się czegoś nowego - pozaprogramowego, ma ambicje na coś więcej to nauczyciele (oraz cała szkoła) mu pomagają, a nie hamują. Pozdrawiam nauczycieli i uczniów szóstki! :)

Gość19.10.2015 8:46

Kiedy wychodzą ze szkoły , to na ulicy nie widać szczególnej edukacji ZS 6.