Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
19 października 2015

Pięcioro uczniów ZS nr 6 ze stypendiami MEN

Pięcioro uczniów ZS nr 6 ze stypendiami MEN
fot. ZS nr 6

Aż pięcioro uczniów Zespołu Szkół nr 6 zostało wyróżnionych stypendiami Ministra Edukacji Narodowej. Są to Emilia Porębska, Roman Stylok, Patryk Loter, Kamil Smyczek i Tomasz Kropiwnicki.

W całej Polsce wyróżnień Ministra Edukacji przyznano 320. Pięć z nich powędrowało do uczniów z Jastrzębia. Stypendium zostało wręczone w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego przez minister edukacji, Joannę Kluzik-Rostkowską. 

- Stypendium Ministra Edukacji Narodowej jest formą docenienia  uczniów uzyskujących wybitne osiągnięcia edukacyjne - informuje Zespół Szkół nr 6.

Jakie były to osiągnięcia? Są to m.in. wyróżnienia za wynalazek Kinect and Physical Rehabilitation of Children przyznane w Korei, Multimedialna Platforma Komunikacji Alternatywnej w Edukacji i Rehabilitacji, Nietoperz - system ostrzegania i nawigacji osób niepełnosprawnych oraz wiele innych projektów i wyróżnień.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pieniądze dostaną najzdolniejsi jastrzębianie Pieniądze dostaną najzdolniejsi jastrzębianie

ZS nr 6 w gronie najlepszych szkół w Polsce ZS nr 6 w gronie najlepszych szkół w Polsce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
max20.10.2015 19:05

Na ulicy nigdy raczej nie znajdziesz edukacji :-)
Edukację znajdziesz w innych miejscach

Hania19.10.2015 22:23

Brawo, rewelacja, myśle, ze na skale ogólnopolska

Tereska19.10.2015 17:17

do Gość
Bo to szkoła jak każda inna. Więc jest bardzo dużo "normalnych" i "przeciętnych" uczniów. Ale dodatkowo jeżeli człowiek chce tam pracować, nauczyć się czegoś nowego - pozaprogramowego, ma ambicje na coś więcej to nauczyciele (oraz cała szkoła) mu pomagają, a nie hamują. Pozdrawiam nauczycieli i uczniów szóstki! :)

Gość19.10.2015 8:46

Kiedy wychodzą ze szkoły , to na ulicy nie widać szczególnej edukacji ZS 6.