Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
19 października 2015

22-latek odpowie za posiadanie narkotyków

22-latek odpowie za posiadanie narkotyków
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

22-letni jastrzębianin został zatrzymany w minioną niedzielę w związku z posiadaniem amfetaminy i tabletek ekstazy. Za popełnione przestępstwo grożą mu 3 lata więzienia.

Policjanci zatrzymali jastrzębianina w niedzielę kilka minut po 22:00 podczas patrolu. Funkcjonariusze zauważyli, że w stojącym na obrzeżach miasta volkswagenie pasażerowie zachowują się nerwowo. Ich przypuszczenia okazały się słuszne.

- W plecaku 22-latka policjanci znaleźli kilka foliowych woreczków z amfetaminą i jeden z tabletkami ekstazy. Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a zatrzymanego jastrzębianina doprowadzili do policyjnego aresztu - informuje policja.

Mężczyźnie jeszcze dziś zostaną przedstawione zarzuty.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!