Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
20 października 2015

Canal+ nakręcił film o korzeniach Kamila Glika [zobacz]

Canal+ nakręcił film o korzeniach Kamila Glika [zobacz]
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Canal+ nakręcił film o korzeniach pochodzącego z Jastrzębia-Zdroju Kamila Glika - obrońcy reprezentacji Polski i kapitana włoskiego AC Torino. W filmie wypowiadają się znajomi jastrzębianina, rodzina, pierwszy trener i koledzy z boiska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Na pewno nie kolega KOLEGI Z MOSiR'u21.10.2015 14:10

Widzisz synu, jak szybko sam siebie skwitowałeś. WY BYLIŚCIE, Kamil jest wciąż i tylko on jeden z WAS wszystkich jest powodem do domu. Reszta z Was zachlała lub przećpała swój potencjał, udając gwiazdeczki okręgu, które myślą (z resztą, jak i obecna młodzież), że WAM SIĘ NALEŻY i TYLKO WY JESTEŚCIE PRAWDZIWI ... z Ciebie też mi się chce śmiać ;)

kolega21.10.2015 12:23

do "Kolega z Mosiru"... czyli Kamil kolegów w Mosirze tylko miał? A koledzy ze szkolnych ławek to nie koledzy? Jakoś na urodziny Was nie zapraszał, oprócz jednego, wiernego przyjaciela. Kolegów i koleżanki ze szkoły, z podwórka owszem. Każdy pracuje na swój sukes. Raczej nikt pod sukces Kamila się nie podszywa. A to, że jest promowany w swoim rodzinnym mieście to chyba dość oczywiste. Niewielu "od nas" odniosło sukces, Jastrzębie nie ma się czym pochwalić. Może składki w szkole mieliśmy organizować na Wasze wyjazdy? Na nasze "pasje" nikt nie dokładał... Nikt nie twierdzi, że mieliście lekko ale stwierdzenie, że "masz z tego zwałe" jest dość zabawne. Fakt, dla rodziców wielki szacunek. Zapewne wiele poświęcili... Ty jednak trochę rozgoryczeniem zalatujesz.

.20.10.2015 22:30

przykro na to patrzeć, te odrapane baraki, nie pomalowany od dawna napis "Stadion Miejski", wiocha, smród, brud, syf, no cóż, brak gospodarza w Jastrzębiu, może urząd miejski jest za mały, może powinien mieć 200 pięter i milion urzędników, wtedy któryś zamówiłby tę farbę i pomalował te ogrodzenia, te blachy.... No, chyba, ze bez dotacji unijnej się nie da?

Kolega z Mosiru20.10.2015 19:20

Teraz nagle każdy wielce zna Kamila , wszyscy ściemniają, że to ich kolega. Świetną zwałe mam z tego. A gdzie BYŁO miasto i Wy około 10 lat temu jak razem z Kamilem jechaliśmy z drużyną mieliśmy mecz wyjazdowy i nie było pieniędzy na busa bo miasto się na nas wypięło i własnymi samochodami jeździliśmy z rodzicami , którzy się poświęcali. To im trzeba dziękowac też , że tacy jak my i Kamil się nie zniechęcaliśmy i mimo ogólnejh opinii , że byliśmy tylko gówniarzami biegającymi za piłką nie poddaliśmy się i przynajemniej jeden z Nas osiągnał sukces co nasza drużynę strasznie cieszy , choć jednemu z Nas sie udało. Teraz wszyscy podpiancie się pod sukces Kamila i doczekaliście się gotowca . Wielcy wirtualni koledzy Kamila .. Pamiętajcie , byli MOSIROWCY mają z Was zwałe