Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 października 2015

Uciekł z ośrodka wychowawczego i kradł kable

Uciekł z ośrodka wychowawczego i kradł kable
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek, 19 października w ręce policji wpadł 17-latek podejrzany o kradzież przewodów. Nastolatek został złapany przez mieszkańca podczas, gdy chował kable do plecaka.

Zdarzenie miało miejsce przy jednym z bloków na ulicy Poznańskiej. 17-latek przebywający na ucieczce z ośrodka wychowawczego został zatrzymany podczas kradzieży przewodów telewizji kablowej. Nastolatka zatrzymał przypadkowy mieszkaniec, który zauważył, że na klatce schodowej wystają kable.

- Chcąc zgłosić awarię odpowiednim służbom, wyszedł z mieszkania i zauważył na klatce schodowej młodego chłopaka, chowającego kable do plecaka. Na widok lokatora sprawca zaczął uciekać, jednak został zatrzymany i przekazany w ręce mundurowych - informuje policja.

Złodziejem kabli okazał się, 17-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, który niedawno uciekł z placówki wychowawczej. Nastolatek trafił do izby dziecka, skąd zostanie przewieziony do ośrodka. Trwa teraz szacowanie strat. Jeżeli kradzież zostanie zakwalifikowana jako przestępstwo, 17-latkowi grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!