Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
21 października 2015

JSW dalej bez prezesa. Nie wyłoniono kandydata

JSW dalej bez prezesa. Nie wyłoniono kandydata
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

20 października w Jastrzębskiej Spółce Węglowej odbyły się rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na prezesa i wiceprezesa ds. ekonomicznych. Rozmowy nie wyłoniły osoby, która miała zasiąść na fotelu prezesa spółki.

Przypomnijmy, że do JSW napłynęła tylko jedna kandydatura osoby, która chciała ubiegać się o funkcję prezesa JSW. 20 października odbyły się rozmowy kwalifikacyjne z kandydatem na prezesa oraz na prezesa ds. ekonomicznych. Po zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego nie wyłoniony kandydata na prezesa spółki. Jak na razie, tymczasowo funkcję tę pełni Józef Myrczek.

- Postępowanie na stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych Jastrzębskiej Spółki Węglowej VIII kadencji jest w toku - informuje JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
górnik23.10.2015 13:59

Proszę, oto skutek interwencji związku zawodowego Solidarność i zorganizowania długiego strajku mającego zniszczyć JSW. Niezwykłe poparcie strajku przez PiS i dzisiejszego prezydenta RP. Podpisujący się Janusz jest związkowcem, jednym z tych, którzy zdzerali gardła podczas strajku, żeby krzykiem wymusić nasze posłuszeństwo. Moi koledzy i ja pamiętamy każde słowo. Spisaliśmy swoje zeznania i przekazaliśmy gdzie trzeba. Sporo naszych kolegów też spisuje to co pamięta. Nie wyłania się z tgo obraz obronych naszych interesów. Rysuje się coś wręcz odwrotnego.

Janusz22.10.2015 8:36

Co ma kulczyk do Prezesa JSW. Otoż to proste ,wg taś razem z Kaminskim zalatwiali likwidacje zapisów Kodeksu Spółki Handlowej dotyczących odpowiedzialności Prezesow za szkodzenie wlasnej firmie.
Może to dlatego Zagorowski kupił na dołku niechciane Rządowe jaja i zastawił JSW w Banku/
No coz czuł się bezpkarny przy rzadach POmazańców Tuskowych.

Gość22.10.2015 8:18

Andrzej Matusiak jest wolny.

zenek22.10.2015 7:30

faktycznie matusiaki sie nadają , wykształceni fachowcy

RYL21.10.2015 21:00

Po co wybierać prezesa na tydzień.
Przyjdzie nowa ekipa do Ministerstwa i zacznie się czyszczenie.

namiestnik21.10.2015 20:28

tylu znawców górnictwa , tak wielu ekspertów a nikt nie chce zostać prezesem i pokazać jak uzdrowić spółkę . Mówić frazesy i pisać każdy umie ale coś wykonać ... brak odważnych
A może by tak Brudziński z " zofiówki" na prezesa taki obyty i z układu - solidarności chyba człowiek PiS-u :)
A może jeden z jastrzębskich bliźniaków ? :)

Dużogorszy 21.10.2015 18:16

A ciok? A szereda?

Pokaż wszystkie opinie (9)