Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
22 października 2015

200 nietrzeźwych kierowców od początku roku

200 nietrzeźwych kierowców od początku roku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od początku roku policjanci na jastrzębskich drogach zatrzymali aż 200 nietrzeźwych kierowców. Dwudziestu z nich było sprawcami zdarzeń drogowych, w wyniku których nie żyje jedna osoba, a dziesięć innych zostało rannych.

Policjanci codziennie przeprowadzają kontrole drogowe w wyniku których zatrzymywani są kierowcy "na podwójnym gazie". Najwięcej takich osób wpada jednak podczas zaplanowanych akcji policji, o których obywatele są informowani.

Statystyki wskazują, że od początku tego roku w policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali 200 pijanych kierowców. Aż 126 z nich miało więcej niż pół promila alkoholu w organizmie, co kwalifikuje ich czyn jako przestępstwo.

- Jak do tej pory nietrzeźwi kierowcy spowodowali 14 kolizji i 6 wypadków, w którym śmierć poniosła jedna osoba a 10 zostało rannych - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
1622.10.2015 12:38

Napiszcie ilu z nich było na rejestracjach innych niż SJZ?