Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
22 października 2015

200 nietrzeźwych kierowców od początku roku

200 nietrzeźwych kierowców od początku roku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od początku roku policjanci na jastrzębskich drogach zatrzymali aż 200 nietrzeźwych kierowców. Dwudziestu z nich było sprawcami zdarzeń drogowych, w wyniku których nie żyje jedna osoba, a dziesięć innych zostało rannych.

Policjanci codziennie przeprowadzają kontrole drogowe w wyniku których zatrzymywani są kierowcy "na podwójnym gazie". Najwięcej takich osób wpada jednak podczas zaplanowanych akcji policji, o których obywatele są informowani.

Statystyki wskazują, że od początku tego roku w policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali 200 pijanych kierowców. Aż 126 z nich miało więcej niż pół promila alkoholu w organizmie, co kwalifikuje ich czyn jako przestępstwo.

- Jak do tej pory nietrzeźwi kierowcy spowodowali 14 kolizji i 6 wypadków, w którym śmierć poniosła jedna osoba a 10 zostało rannych - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
1622.10.2015 12:38

Napiszcie ilu z nich było na rejestracjach innych niż SJZ?