Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
22 października 2015

Jak zagłosują jastrzębianie? Oglądaj sondę uliczną

Jak zagłosują jastrzębianie? Oglądaj sondę uliczną
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek, na 4 dni przed wyborami parlamentarnymi, przeprowadziliśmy wśród mieszkańców Jastrzębia-Zdroju sondę uliczną. Jastrzębianie wypowiadali się w kwestii swoich poglądów politycznych oraz udziału w wyborach. Zapraszamy do oglądania wideo i wyrażania opinii w komentarzach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Pięknie29.10.2015 21:34

Wybierali i widać jak wybrali. Najgorzej jak umieli. Dziękuję wam, słuchacze Radia M. i Solidarności. Wy też odczujecie działanie waszych wyborów.

Dorodny Paweł29.10.2015 20:19

Zła opinia o PO jest stworzona i wciśnięta gawiedzi przez PiS i ich podejrzanych współpracowników czyli Rydzyka i Solidarność. No i gawiedź ma na kogo wymyślać. Za dwa lata będą robić to samo na swoich ukochanych z PiS. A nie zauważyliście największej afery w Polsce w wykonaniu PiS? "Skok Stefczyka" uruchomione kilka late temu przez podstawioną osobę na polecenie PiS to parabank, czyli coś co udaje bank ale nie podlega regulaminom bankowym. Ten parabank mógł robić co chciał z pieniędzmi. Trzeba było wpompować w niego kilka miliardów złotych żeby uratować pieniądze klientów. Kto je wpompował? Rząd PO, bo był bez wyjścia. Czy ktoś z PiS celowo rozpętał histerię afer przeciw PO, wiedząc, że parabank Skok będzie miał poważne kłopoty i atmosferze afer, będzie zmuszony ratować coś co nie powinno istnieć a istnieje do dziś tylko dlatego, że jest wspierane przez PiS.

Do ślązak26.10.2015 17:52

To lepiej tolerować największych aferowiczów w dziejach RP??

stif24.10.2015 18:57

Tylko PiS trzeba powiedzieć PO-paprancom dość ,afera na każdym kroku,ludziska w jastrzębi tego nie widzę?dziwne .

Ślązak23.10.2015 19:35

Głupi zagłosują za PiS a potem udadzą, że to nie oni.

polde 6223.10.2015 17:06

Tylko i wyłącznie ten fakt, ze Macierewicz jest wiceprezesem PIS-u powinien dyskwalifikować ta partie jako poważnego kandydata do przejęcia władzy w Polsce. Dodajmy do tego Kaczynskiego, Kaminskiego, Brudzinskiego, Pawlowicz i wielu, wielu innych. Ich brednie opowiadane o katastrofie smolenskiej. Plus ich nieprawdopodobne obietnice wyborcze, czego symbolem może być obiecane przez Kaczynskiego 1 bilion 400 miliardów złotych na inwestycje, które obrażają inteligencje nawet średnio rozgarnietego przedszkolaka. Jedyne obietnice ktore dotrzyma PIS, to zobowiazania w stosunku do KK. Wiecej pieniedzy dla KK, calkowity zakaz aborcji, w praktyce zakaz metody in-vitro. Dodac tez nalezy do tego ich projekt Konstytucji, ktory pokazuje jasno ich autorytarne, antydemokratyczne i antywolnosciowe tendencje. Dodajmy ich beznadziejne rzadzenie, ktorego symbolem jest ich najwiekszy ?sukces? gospodarczy, wybudowanie "az" 7,7km autostrad, a obiecanych 3 milionow mieszkan nikt na oczy nie zobaczyl. Kaczynski i PIS, wczesniej PC, byli zamieszani w wiele afer, telegraf, FOZZ, Srebrna, Ruch, SKOKi, do SKOKow doplacilismy ponad 3 miliardy zlotych, a to tylko nieliczne przyklady. Biorac to wszystko pod uwage, kto w miare myslacy i normalny moze chciec na nich glosowac. To może zrobić tylko i wyłącznie ktoś, kto jest bardzo głupi, bardzo zmanipulowany albo taki który nienawidzi Polski i życzy Jej wszystkiego co najgorsze. Ratujmy nasza kochana Ojczyzne prze tymi szalencami. To nasz patriotyczny obowiązek.

Olek23.10.2015 14:35

Znaleziono w sieci:"Miałem dzisiaj sen!.......Braciszkowie moi mili! Miałem dzisiaj sen.... Miałem dzisiaj piękny sen. Śniła mi się Polska. Śniła mi się moja Ojczyzna tak piękna, że nie mogłem od niej oderwać oczu. Zachwycony stałem i patrzyłem, nie mogąc uwierzyć..... Wszystko było tak jak powinno być, wszystko miało swój porządek i miejsce. Wolni i dumni Polacy byli w końcu Gospodarzami we własnym domu. Nikt ich nie poniżał i nie opluwał tylko za to, że są synami wielkiego Narodu, za to, że są Polakami. Nikt ich nie wyganiał na poniewierkę z ich własnego domu i nikt nie okradał z owoców ciężkiej pracy. Złodzieje siedzieli w więzieniach, a wszyscy ci, którzy Ojczyznę kiedyś zdradzili żyli w wiecznej hańbie i potępieniu. Rządy i władze służyły Polsce i nikt nawet nie pomyślał, że można cokolwiek uczynić na jej szkodę. Polacy byli bogaci i nie musieli już pożyczać u lichwiarzy. Biznes był w polskich rękach. Media były polskie. Banki były polskie. U granic stała silna, po zęby uzbrojona i dzielna armia, wewnątrz zaś Policja by służyć i chronić. Tak, to była moja wymarzona i wyśniona Polska..........Sen się jednak skończył..... Obudziło mnie stukanie jesiennego deszczu o parapet..... Obraz Ojczyzny moich marzeń zaczął przysłaniać strzęp tego, co z Polski zostało i rozlewa się szarością i niesprawiedliwością wokół nas. Przez moment ta świadomość chciała odebrać mi nadzieję.....Wtedy jednak pomyślałem o tych, od których odziedziczyliśmy ten kraj, o tych którzy dali życie żeby nam to dziedzictwo przekazać. Zrobiło mi się po prostu wstyd..... Tak Braciszkowie! Wstyd, że doprowadziliśmy Polskę do takiego stanu, że pozwoliliśmy ją tak upodlić i rozgrabić. Że oddaliśmy ją jak tanią dziewkę, w ręce Kanalii i Zdrajców! Z odpowiedzialności za to nikt nas nie zwolni, możemy tylko liczyć, że winy wobec Ojczyzny uda nam się odkupić, a Polska w łaskawości swojej nam kiedyś wybaczy...... Zostawiam Was z tą myślą ..... na chwilę przed dniem, w którym będziemy mogli przywrócić nadzieję..... na chwilę przed dniem, który może stać się początkiem drogi do Polski, tej o której każdy z nas śni.."

źródło;fakty.interia.pl

Pokaż wszystkie opinie (28)