Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
23 października 2015

Jest nowy klub radnych. Trzy osoby w składzie

Jest nowy klub radnych. Trzy osoby w składzie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Samorządne Jastrzębie - tak nazywa się nowy klub radnych. Tworzą go trzy osoby, które wcześniej należały do klubu radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej - Małgorzata Filipowicz, Elżbieta Siwiec oraz Ryszard Piechoczek.

Stowarzyszenie "Samorządne Jastrzębie" powstało z odłamu jastrzębskiego SLD. Po wyborach prezydenckich część osób związanych z lewicą odeszła z SLD i utworzyła nowe, własne stowarzyszenie. Radni, którzy weszli do radny miasta reprezentując jeszcze SLD, rozwiązali swój klub radnych i przez jakiś czas pozostali niezrzeszeni. Teraz ponownie zawiązali struktury klubowe już jako "Samorządne Jastrzębie".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prezydent bez zmian. Rada przemeblowana Prezydent bez zmian. Rada przemeblowana

Nowy skład Rady Miasta Nowy skład Rady Miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
normalny24.10.2015 2:09

Kolejna czerwona poczwarka? Za przynależność do sld, po, uw, pis, aws, a zwłaszcza pzpr powinna być dożywotnia czerwona kartka!

Janko23.10.2015 16:28

Czyżby to kolejna formacja która po wyborach będzie ramieniem Matusiaków?

mieszkaniec23.10.2015 16:25

Zmienił się tylko nazwa klubu. W skład Klubu wchodzą ci sami radni co uprzednio do Klubu SLD. Czyli nowe, ale w starym wydaniu. Poczekajmy na efekty.

Gość23.10.2015 15:09

SLD znika z mapy Jastrzębia?