Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
23 października 2015

Jest nowy klub radnych. Trzy osoby w składzie

Jest nowy klub radnych. Trzy osoby w składzie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Samorządne Jastrzębie - tak nazywa się nowy klub radnych. Tworzą go trzy osoby, które wcześniej należały do klubu radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej - Małgorzata Filipowicz, Elżbieta Siwiec oraz Ryszard Piechoczek.

Stowarzyszenie "Samorządne Jastrzębie" powstało z odłamu jastrzębskiego SLD. Po wyborach prezydenckich część osób związanych z lewicą odeszła z SLD i utworzyła nowe, własne stowarzyszenie. Radni, którzy weszli do radny miasta reprezentując jeszcze SLD, rozwiązali swój klub radnych i przez jakiś czas pozostali niezrzeszeni. Teraz ponownie zawiązali struktury klubowe już jako "Samorządne Jastrzębie".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Jest nowa koalicja w Radzie Miasta? Jest nowa koalicja w Radzie Miasta?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
normalny24.10.2015 2:09

Kolejna czerwona poczwarka? Za przynależność do sld, po, uw, pis, aws, a zwłaszcza pzpr powinna być dożywotnia czerwona kartka!

Janko23.10.2015 16:28

Czyżby to kolejna formacja która po wyborach będzie ramieniem Matusiaków?

mieszkaniec23.10.2015 16:25

Zmienił się tylko nazwa klubu. W skład Klubu wchodzą ci sami radni co uprzednio do Klubu SLD. Czyli nowe, ale w starym wydaniu. Poczekajmy na efekty.

Gość23.10.2015 15:09

SLD znika z mapy Jastrzębia?