Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 października 2015

Włamywał się 6 razy. Wpadł na gorącym uczynku

Włamywał się 6 razy. Wpadł na gorącym uczynku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

47-letni mieszkaniec Katowic wpadł na gorący uczynku podczas włamania. Mężczyzna już sześciokrotnie włamywał się do jednego z kiosków na osiedlu 1000-lecia. Straty oszacowano aż na 40 tysięcy złotych.

Złodziej został złapany w minioną środę nad ranem, kiedy wybiegał ze skradzionym łupem ze sklepu. W trakcie czynności policyjnych okazało się, że mężczyzna już niejednokrotnie włamywał się do tego samego kiosku. Jego łupem padały głównie papierowy. Straty oszacowano na 40 tys. zł.

- Zatrzymany przyznał się do popełnienia wszystkich zarzucanych mu czynów, tłumacząc się trudną sytuacją finansową - informuje policja.

Zatrzymanemu grozi teraz kara nawet 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wieczorna kradzież w lombardzie Wieczorna kradzież w lombardzie

Dzień Kobiet z narkotykami na osiedlu 1000-lecia Dzień Kobiet z narkotykami na osiedlu 1000-lecia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
górnik23.10.2015 19:21

Tacy potrzebni są na dole. Sa takie chodniki gdzie trzeba się przeciskać. On by się przydał Solidarności i JSW. Tani pracownik, za 1/2 zarobków po 12 godzin. Jak odrobi straty plus karę finasową, będzie wolny.