Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 października 2015

Wypadek na Piłsudskiego. Potrącona kobieta

Wypadek na Piłsudskiego. Potrącona kobieta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek po godzinie 9:00 doszło do wypadku na alei Piłsudskiego. Na przejściu dla pieszych kierowca potrącił kobietę. Trafiła do szpitala na obserwację.

23 października rano na alei Piłsudskiego, na wysokości przejścia dla pieszych przy ul. Katowickiej doszło do potrącenia pieszej. Według ustaleń policjantów, kierowca prowadzący nissana primerę ominął pojazd, który zatrzymał się na przejściu dla pieszych, i uderzył w przechodzącą kobietę. Potrąconej jastrzębiance nie stało się nic poważnego. Sprawca potrącenia był trzeźwy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
S126.10.2015 18:50

Bardzo dobrze że zabrali prawko. Wszystkim się spieszy. Ciekawe co by gościu zrobił jakby kobieta została kaleką? A Józek widać jest taki sam mądry jak ten kierowca. Życzę panu bardzo dużo rozumu i żeby pana to nie spotkało jak będzie pan przechodził przez pasy.

ktoski26.10.2015 5:41

Józek puknij się w głowę. Samochód ustępuje pieszej na przejściu a drugi debil go wyprzedza. To ciebie powinni wysłać na kurs

józek24.10.2015 17:48

pieszą wysłać na kurs zasad korzystania z przejść dla pieszych.

Bastek0023.10.2015 19:46

Jak mam zamiar przejść przez Al Piłsudskiego na pasach , na przeciwko ,Domu Handlowego Gwarek to wolę już przejść na światłach na przeciwko tej szkoły która znajduje się poniżej tej Al Piłsudskiego na ul: Katowickiej - ale i na światłach czeba mieć oczy do obkoło siebie - bo tez nie kiedy samochody jadą na czerwonym świetle przejadą
A co do tego kierowcy - to proponuję zabrać prawko do końca jego życia - lub do ukończenia przez niego dopiero 90 żeby prawka nie miał - to by była solida karta dla takich drogowych piratów

Gość23.10.2015 16:54

Przejscia dla pieszych to najbardziej niebezpieczne miejsce dla pieszego, taka jest prawda!!!

kierowca23.10.2015 15:42

Zabrać prawko na co najmniej 5 lat