Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 października 2015

1 mln zł dla Jastrzębia na inwestycje miejskie

1 mln zł dla Jastrzębia na inwestycje miejskie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębie-Zdrój otrzyma 1 mln zł jako refundację z rezerwy budżetu państwa na inwestycje miejskie. O pieniądze rządowe ubiegała się prezydent miasta, Anna Hetman. Pod koniec października miasto otrzymało odpowiedź o zwrocie kwoty 1 mln zł.

Środki z refundacji przeznaczone będą na pokrycie części wkładu własnego, który musiało wydać miasto, na termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 4. Pieniądze, które już miasto wydało na prace remontowe będą przeznaczone najprawdopodobniej na wykonanie koncepcji ścieżki historycznej oraz Domu Solidarości.

Przypomnijmy, że prace przy remoncie SP nr 4 ciągle trwają i zakończą się najprawdopodobniej w grudniu tego roku. Z powodu złego stanu technicznego instalacji wodociągowej i ciepłowniczej, koniecznie było przedłużenie prac.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto w oku "Wielkiego Brata" Miasto w oku "Wielkiego Brata"

Łazienki III zostaną zmodernizowane za prawie 10 mln zł Łazienki III zostaną zmodernizowane za prawie 10 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!