Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
24 października 2015

Cenne zwycięstwo w Krakowie. JKH wygrał 3:0!

Cenne zwycięstwo w Krakowie. JKH wygrał 3:0!
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali piątkowy mecz w Krakowie. Jastrzębianie pokonali znajdującą się na 2. miejscu w tabeli Comarch Cracovię aż 3:0. Kibice na pierwszego gola musieli czekać aż do trzeciej odsłony.

Pierwsze dwie tercje były bezbramkowe. Duża w tym zasługa jastrzębskiej bramkarza, Mate Tomljenovica, który w 22. obronił rzut karny wykonywany przez Damian Kapicę. Pierwsza bramka wpadła dopiero w 43. minucie. Krążek do bramki wrzucił Michal Plichta, dobijając uderzenie Mateusza Danieluka. Po czterech minutach tablica wyników pokazywał już wynik 2:0. Na listę strzelców wpisał się Leszek Laszkiewicz, który wykorzystał liczebną przewagę swojej drużyny. Na minutę przed końcem podopieczni Roberta Kalabera przypieczętowali zwycięstwo kolejnym golem. Trafienie zapisał na swoje konto kapitan JKH GKS Jastrzebie, Richard Bordowski.

Zobacz skrót wideo z meczu

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
0:1 - 42:32 - Michal Plichta - Mateusz Danieluk
0:2 - 46:42 - Richard Bordowski - Leszek Laszkiewicz (5/4)
0:3 - 59:05 - Leszek Laszkiewicz - Tomás Semrád (5/4)

Comarch Cracovia: Radziszewski (Łuba) - Dutka, Mateusz Rompkowski, Šinágl, Dziubiński, Svitana - Wajda, Dąbkowski, Guzik, Pasiut, Urbanowicz - Kruczek, Noworyta, Damian Kapica, Słaboń, Drzewiecki - Paczkowski, Spady, Domogała, Wróbel, Kisielewski.

JKH GKS Jastrzębie: Tomljenović (Zabolotny) - Górny, Lukáčik, Laszkiewicz, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka - Semrád, Bigos, Bordowski, Stantien, Jaworski - Szczurek, Pastryk, Kulas, Rostkowski, Danieluk - Gimiński, Świerski, Plichta, Petro, Matusik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!