Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
26 października 2015

Gadowski i Matusiak w Sejmie. Kto jeszcze?

Gadowski i Matusiak w Sejmie. Kto jeszcze?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Według jeszcze nieoficjalnych danych, z Jastrzębia do sejmu wejdą dwaj aktualni posłowie - Krzysztof Gadowski (PO) i Grzegorz Matusiak (PiS). Najwięcej głosów w naszym okręgu zdobyła Izabela Kloc z PiS.

Na okręg nr 30 przypada 9 mandatów. Najprawdopodobniej 5 mandatów przypadnie Prawu i Sprawiedliwości, 3 Platformie Obywatelskiej i jeden ruchowi Kukiz’15.

Prawo i Sprawiedliwość: Izabela Kloc, Grzegorz Matusiak, Grzegorz Janik, Teresa Glenc, Czesław Sobierajski

Platforma Obywatelska: Gabriela Lenartowicz, Marek Krząkała, Krzysztof Gadowski

Kukiz'15: Krzysztof Sitarski

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Mar30.10.2015 15:44

.......TK w sprawie najniższej kwoty wolnej od podatku uznał ,że Polacy byli przez 8 lat bezczelnie okradani ,że bezwzględne bestie okradały najbardziej biednych obywateli społeczeństwa przy czym jak wiemy Prezesom swojego nadania podnosili POnadkominowo płace.
Gdyby w Polsce istniała sprawiedliwość to już za samo to -- Oni powinni gnić w więzieniach.
Nie wspominamy o zasiłkach pogrzebowych czy zadłużeniu niebotycznym państwa.
POlska jest w ruinie -to jest prawda i tego nie można się wstydzić mówić! .
Nie sztuka jest zadłużyć w bankach kraj czy dom ,wyprzedać majątek budując za to jakieś tam stadiony na których nie można nawet zorganizować Olimpiady i powiedzieć "myśmy dokonali CUDU" przy okazji połowę rozkradając czy znaczną część trwoniąc. Pamiętajmy , ze nawet firmy które miały kontrakty na budowę przy Nich pobankrutowały. Ta mafia powinna gnić w więzieniu lub skończyć jak Słoneczko Karpat

gosc30.10.2015 12:16

Do "Zygmunt" :

Piszesz o panach Matusiakach, ze "sa w porzadku i robia bardzo duzo dobrego dla mieszkancow".

Moje pytania do Ciebie sa wiec nastepujace:

1. Wobec kogo sa w porzadku?

2. Co takiego dobrego robia dla mieszkancow ? Czy moze samo bycie przez nich Radnym i Poslem, to juz jest to DOBRO , jakiego zaznaja od nich jastrzebianie ?

Na koniec pozwol, ze posluze sie ulubiona formulka radnego Andrzeja: "Prosze o konkretna odpowiedz". !!!

Zygmunt30.10.2015 10:23

Na nic zdały się hasła o "odmatusiaczenie" miasta. Swoja droga to bardzo brzydko tak nazywać brzydko ich działalność - to nie przystoi w stosunku do osób publicznych.W końcu Jastrzębianie kochają Matusiaków, bo dają im na to przyzwolenie. Musicie się z tym pogodzić czy chcecie czy nie. A tak naprawdę to są w porządku i robią bardzo dużo dobrego dla mieszkańców.

Kuba30.10.2015 8:39

do Gościa -problem w tym ,że wielu spracowanych ludzi juz jest lub będzie bezrobotnymi---bez rent i emerytur. Zwyczajnie zdrówko Im na dalszą prace nie pozwoli a " Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )--także dzięki P Osłowi Gadowskiemu w ubiegłym roku o 8% wzrosło bezrobocie wśród osób po 60-te. Pamiętasz jak POmysłodawcy tej reformy orzekli: ? Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących ", a co zrobili z robotnikami zmuszając do 52 lat pracy nawet jeżeli byli zatrudnieni od 15 roku zycia na umowy o prace - nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych.POdwojna moralność? . Masz jedna racje 'Cynik Tusk powiedział także "niech sie ciesza ,że mieli prace--Ja nie miałem" -to fakt ,jak sie robiło burdy po stadionach i leczyło Zielem najlepszej jakości dostarczanym przez kolege..... któz wie może dzieki przychylnosci MO.? -za co trzebabyło Im teraz POdziekować! Dla mnie Gadowski to czlowiek który nie jest w stanie naprawić ludziom uczenionej POtwornej krzywdy . Każda smierć spracowanego czlowieka który nie dożyje wieku emerytalnego obciąża moim zdaniem Jego,każde samobojstwo o czym powszechnie słyszymy. Tylko egoistyczni ludzie mogli głosować na tego nic.

Wróg30.10.2015 7:49

Nie dziwię się w ogóle Panom Matusiakom. Małolepszy okazał się niejolajalny. Załóżmy Małolepszy wyrzucony z Pisu, a i tak mają 8 radnych w radzie, wspólnota ma 6 z czego 4 jolajnych to jest łącznie 12 co wystarczy, aby storpedować prezydent miasta. Małolepszy na śmietnik samorządu za to co zrobił.

wierzący30.10.2015 7:17

Czy autorzy tych oczerniających komentarzy wiedzą, że to jest zwykle oszczerstwo, czy tez obmowa? To przekroczenie przykazania ósmego. Odsyłam do katechizmu, zwłaszcza w przeddzień święta..

Gość29.10.2015 20:56

Brawo Beata. Poziom hejtu na Małolepszego zatrważa, a dlaczego? Bo odważył się startować na jednej liście z Matusiakiem. Matusiakiem co z kartki czyta mało płynnie, a chce rządzić z braciszkiem w JSW. Co jest mało realne, ale jeśli kogoś w PiS zamroczy że da tym panom władzę nad spółką-żywicielką Jastrzębia to za 4 lata Jastrzębie będzie ostoją PO niczym Sopot.

Pokaż wszystkie opinie (27)