Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
29 października 2015

1 i 2 listopada będą zbierać datki na hospicjum

1 i 2 listopada będą zbierać datki na hospicjum
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Podczas dnia Wszystkich Świętych i Zaduszek na cmentarzach wolontariusze będą kwestować na rzecz Hospicjum Domowego im. ks. E. Dutkiewicza. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup wyposażenia i urządzeń dla podopiecznych hospicjum.

Już od 13 lat Hospicjum Domowe organizuje zbiórki pieniędzy podczas dnia Wszystkich Świętych i Zaduszek. Na cmentarzach kwestować będą wolontariusze ze specjalnymi plakietkami i oznakowanymi puszkami.

- Zebrane środki przeznaczamy na zakup łóżek wielofunkcyjnych sterowanych pilotem, stolików przyłóżkowych, pneumatycznych materacy przeciwodleżynowych, koncentratorów tlenu, ssaków, środków higieny osobistej, pampersów, kroplówek, konserwacje i przeglądy używanego sprzętu, szkolenia personelu medycznego i niemedycznego - mówią organizatorzy zbiórki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści finansowi zastawiają pułapki Uwaga! Oszuści finansowi zastawiają pułapki

Miasto podzieliło 400 tys. zł  Miasto podzieliło 400 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Artur29.10.2015 17:29

W Jastrzębskim hospicjum nie ma nawet lekarza, a z innego nie przyjedzie, bo jest rejonizacja. Może tym by się Pani Hetman zajęła, a nie jakimś ********* pieczeniem ziemniaków.