Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
30 października 2015

Utrudnienia w ruchu w rejonie cmentarzy

Utrudnienia w ruchu w rejonie cmentarzy
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

W związku z nadchodzącymi świętami, w rejonie cmentarzy nad bezpieczeństwem ruchu drogowego będą czuwać policjanci. Mieszkańcy muszę liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Cmentarz Komunalny przy ulicy Okrzei

Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Cieszyńską do Domu Pogrzebowego na ulicy Okrzei po lewej stronie jezdni obowiązywać będzie znak "zakaz zatrzymywania się". Ponadto ruch na odcinku od kościoła przy ulicy Okrzei, aż do ulicy Libowiec odbywać się będzie w jednym kierunku (droga jednokierunkowa w stronę ulicy Libowiec).

Cmentarz Parafialny przy ulicy Dębowej

Na odcinku od skrzyżowania ulicy 1 Maja z Dębową po obu stronach jezdni obowiązywać będzie znak "zakaz zatrzymywania się". Poza tym na całej długości ulicy Dębowej wprowadzony zostanie całkowity zakaz ruchu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość01.11.2015 10:37

Nie ma żadnych utrudnień , na cmentarzu komunalnym możecie zaparkować przy grobach waszych bliskich.

Gość31.10.2015 13:24

Wielka mi akcja policji. Stoi sobie policjant przy słupku , na którym wisi znak "Zakaz ruchu", a obok niego nie zważając na znak, co chwilę między pieszych wjeżdża sobie samochód osobowy. To samo jest już na samym cmentarzu, jadą sobie samochody i mają w głębokim poważaniu pieszych i policję.

Gość30.10.2015 12:18

Ale znak zakazu ruchu nadal będzie można ignorować?