Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
31 października 2015

3:0 z Naprzodem Janów i pewna "szóstka"

  • 3:0 z Naprzodem Janów i pewna "szóstka"
  • 3:0 z Naprzodem Janów i pewna "szóstka"
  • 3:0 z Naprzodem Janów i pewna "szóstka"
  • 3:0 z Naprzodem Janów i pewna "szóstka"
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

3:0 wygrali hokeiści JKH GKS Jastrzębie podczas piątkowego meczu z Naprzodem Janów. Przedostatnia drużyna w tabeli dzielnie broniła się przed stratą bramek, ale jastrzębianie w drugiej tercji pokazali, że zasłużyli na grę w pierwszej szóstce ligi.

Zdecydowanym faworytem spotkania byli jastrzębianie. W pierwszej tercji jednak nie zdołali pokonać dobrze spisującego się w bramce Janowa, Michała Elżbieciaka. Na pierwszego gola kibice czekali aż 32. minuty. Zawodnicy JKH wykorzystali przewagę liczebną i za sprawą Richarda Bordowskiego strzelili pierwszego gola. Bramka podziałała na jastrzębian i chwilę później było już 2:0. Na listę strzelców wpisał się tym razem Kamil Górny.

W trzeciej tercji zawodnicy Naprzodu Janów próbowali odrobić straty, ale na nic zdały się ich wysiłki. Na przypieczętowanie zwycięstwa, trzecią bramkę zdobył Leszek Laszkiewicz w 58. minucie spotkania.

JKH GKS Jastrzębie - Naprzód Janów3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
1:0 - 31:40 - Richard Bordowski - Kamil Górny, Patrik Stantien (5/4)
2:0 - 34:33 - Kamil Górny - Leszek Laszkiewicz, Richard Bordowski
3:0 - 57:08 - Leszek Laszkiewicz - Richard Bordowski (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Tomljenović (Zabolotny) - Górny, Bigos, Bordowski, Ł. Nalewajka, Laszkiewicz - Szczurek, Pastryk, Kulas, Rostkowski, Danieluk - Schejbal, Lukačik, Plichta, Stantien, R. Nalewajka - Gimiński, Dudkiewicz, Świerski, Jaworski, Matusik.

Naprzód Janów: M. Elżbieciak (Niemczyk) - Kurz, Jakubik, Gryc, Parzyszek, Indra - Vrana, Kosakowski, Bibrzycki, Pohl, Stachura - Kozlov, Semiannikow, Ł. Elżbieciak, Michiejenak, Rajski - Lacheta, Sarna, Radwan, Piper, Podsiedlik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!