Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
2 listopada 2015

Chcą stworzyć ośrodek zdrowia w Paragwaju

Chcą stworzyć ośrodek zdrowia w Paragwaju
fot. ks. Wojciech Grzesiak

Uczestnicy Misji Medycznej do Paragwaju chcą wyremontować budynek w Bario San Miguel i stworzyć tam ośrodek zdrowia. Potrzeba na ten cel tylko, i aż, 5000 dolarów. Członkowie misji zbierają teraz pieniądze.

Jastrzębianie, którzy wyruszyli niedawno do Paragwaju by pomagać najuboższym, otrzymali budynek w ubogiej dzielnicy Bario San Miguel. Chcą tam stworzyć przychodnię na wysokim poziomie. Do tego jednak potrzeba środków na remont obiektu.

- Budynek znajduje się w centrum baria, miejsca gdzie mieszkają ludzie ubodzy. Jest to dla nich i dla nas wyjątkowa chwila i okazja. Będą mieć własne Puesto de Salud. Pod nasza nieobecność chcemy oddać to pod opiekę tutejszych pielęgniarek - mówi ks. Wojciech Grzesiak, organizator misji.

Remont budynku już się zaczął, ale do pełnego jego odnowienia potrzeba 5000 dolarów czyli prawie 20 tys. zł. Osoby, które chcą wspomóc budowę obiektu mogą wpłacać pieniądze na numer konta stowarzyszenia: 36203000451110000003827950.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Ponad 300 paczek trafiło do potrzebujących Ponad 300 paczek trafiło do potrzebujących

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
szakal04.11.2015 12:13

W Bieszczadach daleko do szkoły i przychodni i bida