Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
3 listopada 2015

SEJ przygotowana do sezonu grzewczego

SEJ przygotowana do sezonu grzewczego
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Spółka Energetyczna Jastrzębie zapewnia, że jest przygotowana na sezon grzewczy. Wszystkie urządzenia są sprawne, a wbrew pojawiającym się informacjom ciepła nie zabraknie.

Sezon grzewczy już rozpoczęty. Urządzenia ciepłownicze są przygotowane, a do mieszkań ciepło dostarczane będzie bez problemów. Tak zapewnia Spółka Energetyczna Jastrzębie, która jest właścicielem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Wbrew pojawiającym się nieprawdziwym informacjom, skutki ubiegłorocznego pożaru w EC Zofiówka zostały usunięte i nie mają wpływu na dostarczane mieszkańcom dostawy ciepła.

Przypomnijmy, że niedawno z powodu nieszczelności sieci ciepłowniczej przy ul. Wielkopolskiej, doszło do awarii i na kilkanaście godzin wstrzymano dostawy ciepła. Awaria została jednak szybko naprawiona.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sejmik Województwa Śląskiego bez jastrzębian Sejmik Województwa Śląskiego bez jastrzębian

Zimne kaloryfery przez prezydent? To plotka Zimne kaloryfery przez prezydent? To plotka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mieszkaniec z pamięcią04.11.2015 21:57

Nareszcie gdy się robi chłodniej. można odkręcić kaloryfer i już jest ciepło. Nie potrzeba czekać do wyznaczonych przez rząd dat i dopiero wtedy czekać na trzy kolejne dni w których temperatura spadła poniżej 10 stopni o określonej godzinie. A tak było za czasów "pięknych i wspaniałych" w których trzeba było polować na wszystko. A są mieszkańcy, którzy uważają, że w tamtych czasach był wspaniale.