Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 listopada 2015

Prezydent tworzy stowarzyszenie "Dla Jastrzębia"

Prezydent tworzy stowarzyszenie "Dla Jastrzębia"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Prezydent Jastrzębia-Zdroju, Anna Hetman, tworzy własne stowarzyszenie "Dla Jastrzębia". Stowarzyszenie ma skupiać wszystkich, którzy chcą działać na rzecz miasta niezależnie od poglądów politycznych.

Stowarzyszenie będzie działać na rzecz mieszkańców Jastrzębia. Będzie podejmować różnego rodzaju inicjatywy, które mają poprawić życie w mieście i usprawnić jego działanie.

- Tu w samorządzie wszyscy powinni grać do jednej bramki, dla dobra miasta i kolejnych pokoleń. Tego oczekuje od ludzi skupionych w stowarzyszeniu. Ważne są działania, dobre intencje, a nie walka polityczna - mówi Anna Hetman.

Obecna Prezydent Miasta kandydowała z list Platformy Obywatelskiej. Nie jest jednak członkiem partii i od początku kadencji zapowiadała, że chce działać we współpracy z innymi osobami, niezależnie od opcji politycznej. Jak mówi prezydent, wyrazem jej podejścia do zarządzania miastem jest cykl spotkań "O mieście bez politykowania". Stowarzyszenie ma być kolejnym etapem odpolitycznienia sposobu zarządzania Jastrzębiem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
krzysztof 12.11.2015 15:54

Przebieramy skórkę i dalej pieniążki lecą?

Gość07.11.2015 8:49

do puki pis będzie to w naszym mieście nic się nie zmieni już jeden pokazał AM na co go stać

wyborca06.11.2015 6:42

Janecki dostał stowarzyszenie na tacy dlatego go za.............. i zniszczył.

mieszkaniec05.11.2015 19:24

Stowarzyszenie mogła pani stworzyć przed wyborami, a nie teraz jak wyniki PO poszły w dół i nadal spadają. Nikt nie uwierzy, że pani jest apolityczna. Ludzie oprócz pikników potrzebują prężnie działających szkół, dobrych dróg, poprawy warunków życia, skrócenia kolejek do lekarzy, kasy na lekii, poprawy obsługi w administracji itd.

Do Pani Prezydent i innych 05.11.2015 17:53

Ja Pani ufam i wierzę, że chce Pani zrobić wiele dobrego dla nas wszystkich. Popieram Panią i rozumiem. Wiem jak działa urząd miasta. A ważne dla rozumienia Pani działania. Ci komentujący poniżej niewiele na ten temat wiedzą. Natomiast z przyjemnością dogadują rozśmieszając nawet ponuraków. Czym będzie Pani lepiej postępować tym więcej będzie Pani miała wrogów w mieście Nadal obowiązuje zasada nienawiści do dobrych. Nawet jak szkodzi się samemu. "Najlepszy katolik w mieście" nie tylko nie jest katolikiem, ale nawet nie wie czym jest katolicyzm. Co udowadnia bluzgając jadem. Tak właśnie działają pseudo katolicy. "Basia" też nienawidzi wszystko co nie po jej myśli. Tylko czy po jej, czy po jej podsuniętej? Nie wierzę, że ktoś potrafi tak źle myśleć dla samego okazania wrogości. Jeśli PiS jej się podoba, bo tak sugeruje, to powinna się cieszyć, że jej przedstawiciele choćby Matusiakowie stają na głowie żeby nam wszystkim zaszkodzić. I to jej się podoba?
Czy wrogość i nienawiść które zostały wam wpojone okazujecie również w swych domach? Czy uczycie tego swych bliskich? Czy wiecie że to wróci do Was? Nie pytajcie wtedy "dlaczego".

Basia05.11.2015 16:29

PO miernym wyniku wyborów do sejmu, czas na "nową jakość" czyli coś nowego ze starymi działaczami platformy... A zaraz przecież to już mamy :) Nowoczesna, czas to zakorzenić w miastach i miasteczkach.

do Jan05.11.2015 6:57

Jak sie nie orientujesz w lokalnej polityce to nie zabieraj głosu. Podziękuj PISowi który zablokował drogę do darmowej komunikacji w mieście.

Pokaż wszystkie opinie (35)