Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 listopada 2015

Podsumowanie akcji Znicz. Dwóch pijanych

Podsumowanie akcji Znicz. Dwóch pijanych
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W trakcie przedłużonego weekendu policjanci z naszego miasta czuwali nad bezpieczeństwem kierowców oraz prowadzili kontrole drogowe. W Jastrzębiu doszło do kilku kolizji i zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców.

Na Śląsku podczas weekendu doszło do 599 kolizji i 39 wypadków, w wyniku których osoby straciły życie. W Jastrzębiu było spokojnie. Odnotowano 7 niegroźnych kolizji. Nikt nie ucierpiał. Zatrzymano jednak dwóch nietrzeźwych kierowców.

- W naszym mieście mundurowi zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości natomiast drugi prowadził pojazd mając w organizmie mniej niż 0,5 promila - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Wróg03.11.2015 18:50

Każdy kto wypił i prowdzi samochód jest moim wrogiem.

1603.11.2015 13:46

Ciekawe zjawisko było w piątek 31.10.2015 ok godziny 7:45 w Żorach na rondzie ulic Okrężnej i Osińskiej. Tamtejsza policja sprawdzała trzeźwość ale tylko kierowcom na rejestracjach innych niż SZO. Czyżby tuszowanie swoich pijaków?