Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
3 listopada 2015

Podsumowanie akcji Znicz. Dwóch pijanych

Podsumowanie akcji Znicz. Dwóch pijanych
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W trakcie przedłużonego weekendu policjanci z naszego miasta czuwali nad bezpieczeństwem kierowców oraz prowadzili kontrole drogowe. W Jastrzębiu doszło do kilku kolizji i zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców.

Na Śląsku podczas weekendu doszło do 599 kolizji i 39 wypadków, w wyniku których osoby straciły życie. W Jastrzębiu było spokojnie. Odnotowano 7 niegroźnych kolizji. Nikt nie ucierpiał. Zatrzymano jednak dwóch nietrzeźwych kierowców.

- W naszym mieście mundurowi zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości natomiast drugi prowadził pojazd mając w organizmie mniej niż 0,5 promila - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Wróg03.11.2015 18:50

Każdy kto wypił i prowdzi samochód jest moim wrogiem.

1603.11.2015 13:46

Ciekawe zjawisko było w piątek 31.10.2015 ok godziny 7:45 w Żorach na rondzie ulic Okrężnej i Osińskiej. Tamtejsza policja sprawdzała trzeźwość ale tylko kierowcom na rejestracjach innych niż SZO. Czyżby tuszowanie swoich pijaków?