Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 listopada 2015

Wypadek na Cieszyńskiej. Nie żyje 20-latek

Wypadek na Cieszyńskiej. Nie żyje 20-latek
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek w nocy na ulicy Cieszyńskiej doszło do wypadku. 20-latek kierujący hondą z niewiadomych przyczyn zjechał z jedni i uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć.

Zdarzenie miało miejsce około 2:00 w nocy. 20-latek jechał ulicą Cieszyńska w kierunku Jastrzębia. W okolicach skrzyżowania z ulicą Wyzwolenia, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. W wyniku czego zmarł. 19-letni pasażer hondy został przewieziony do szpitala.

- Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 20-latek w ogóle nie ma prawa jazdy. Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
spoko06.11.2015 18:13

Luźny gość, bez prawa jazdy, bez rozumu, niech mu ziemia lekką będzie.

obiektyw05.11.2015 16:23

Zgłoś Audi na policje, zamiast gadać działaj.

20 lat, bez prawka. Dzisiaj już nie ma chłopa to można się pozastanawiać, skąd miał furę. Może kolegi? Jak kolega się wyliże to już do końca życia będzie miał kaca, będzie miał kolegę na sumieniu.
Szkoda rodziców.

Gość05.11.2015 11:48

Następny będzie kierowca czarnego Audi, który z przodu ma niemieckie tablice, a z tyłu nie ma tablic. Ten "kierowca" uwielbia si wpychać na trzeciego, parkować na miejscach do inwalidów i ogólnie rzec biorąc niewiele sobie robi z przepisów.

zenek05.11.2015 11:09

bardzo dobrze że tak się stało, zabił siebie. Może za jakiś czas zabiłby niewinne osoby

Kierowca04.11.2015 20:48

1 listopada palił świeczki na grobie. Teraz bandycie będą palić. Brawo sąd Boży.

Bmbuko04.11.2015 16:00

Trzeba wbić wszystkim głupkom jeżdżącym szybko, że ich śmierć jest dla nas radością. Nie szkoda mi tych, którzy ryzykują życiem niewinnych ludzi. Bardzo mi szkoda tych, którzy giną z winy głupoli.
Podobno w Koranie jest napisane, że jeśli ktoś zabije kogoś, to po śmierci będzie mu dożywotnie służył w niebie przy najgorszych posługach. Tak powinno być w pozostałych wyznaniach.

mysz04.11.2015 9:55

Rozważny ,nierozważny co to teraz za znaczenie zginał młody człowiek przed którym było całe życie.Niech ta niepotrzebna śmierć bedzie przestrogą dla rozważnych.. i nierozważnych.

Pokaż wszystkie opinie (15)