Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 listopada 2015

Kolejny kierowca na "podwójnym gazie"

Kolejny kierowca na "podwójnym gazie"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który prowadził samochód mają w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Oprócz zakazu prowadzenia pojazdów, sąd może wymierzyć mu karę grzywny oraz dwuletniego pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany w niedzielną noc na ulicy Witczaka. Podejrzenia policjantów wzbudził styl jazdy kierowcy renault. Badanie alkomatem potwierdziło ich przypuszczenia. 33-latek miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mieszkaniec09.11.2015 18:28

A dlaczego go nie zastrzelili? Powinni. Jazda po pijaku to to samo co bieganie po mieście z odbezpieczoną bronią, celując od czasu do czasu do przechodnia.
Proszę o ujawnienia nazwiska tergo głupka.