Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
9 listopada 2015

Kolejny kierowca na "podwójnym gazie"

Kolejny kierowca na "podwójnym gazie"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który prowadził samochód mają w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Oprócz zakazu prowadzenia pojazdów, sąd może wymierzyć mu karę grzywny oraz dwuletniego pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany w niedzielną noc na ulicy Witczaka. Podejrzenia policjantów wzbudził styl jazdy kierowcy renault. Badanie alkomatem potwierdziło ich przypuszczenia. 33-latek miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mieszkaniec09.11.2015 18:28

A dlaczego go nie zastrzelili? Powinni. Jazda po pijaku to to samo co bieganie po mieście z odbezpieczoną bronią, celując od czasu do czasu do przechodnia.
Proszę o ujawnienia nazwiska tergo głupka.