Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
12 listopada 2015

WOŚP w Jastrzębiu szuka wolontariuszy

WOŚP w Jastrzębiu szuka wolontariuszy

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jastrzębiu-Zdroju szuka wolontariuszy. 24. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na pediatrię i diagnostykę ludzi w podeszłym wieku.

Chętni mogą się zgłaszać do 15 grudnia do siedziby sztabu w Szkole Podstawowej nr 6 na ulicy Śląskiej, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. Ilość miejsc jest ograniczona.

W razie pytań, więcej informacji udzieli szef sztabu jastrzębskiego WOŚP, pod numerem 697 510 089.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkańcy zebrali ponad 94 tys. zł podczas WOŚP Mieszkańcy zebrali ponad 94 tys. zł podczas WOŚP

Jastrzębianie pobili rekord Polski Guinessa! Jastrzębianie pobili rekord Polski Guinessa!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Ira10.01.2016 10:49

Do Szczepana: Odradzasz ? bo co ? zgwałcili cie tam, jako wolontariusza ? czy liczyłeś na wielki zarobek ? Nie chcesz, nie idź. To, ze ktoś chce być traktowany jak "dojna krowa", to jego sprawa, tak czy nie ? Jego pieniądze, jego sprawa.

Ira10.01.2016 10:44

Do "normalnego": jeżeli wszyscy są w Jastrzębiu tak normalni, jak ty, to proponuje dodać do nazwy miasta "filia" Szpitala dla psychicznie chorych". Piszesz "nie wspierajcie darmozjadów" i dodajesz coś o czym uczył Chrystus. Czas więc zastanowić się i przestać wspierać darmozjadów.

normalny03.12.2015 23:01

Co, brakuje darmowych czar.... (autocenzura) - roboli do roboty wspierających lewacką "gwiazdę" w czerwonych okularach? Ludzie, jak uczył Chrystus, pomagajcie ludziom i nie xhwalcie się tyn. Ale nie wspierajcie darmozjadów prmowanych w tv (czas antenowy jest mega drogi, ale nie dla czerwonych okularów).

miesz27.11.2015 17:16

owsiak i jego rodzina kupę forsy na tym zarabiają, to niech wynajmą zawodowych żebraków i im zapłacą, a nie szukają ciągle darmowej siły roboczej

Edyta26.11.2015 23:07

Ja byłam wolontariuszką 2 razy i bd 3. Jak we wszystkim zdania są podzielona. Osobiście polecam.

Marta16.11.2015 12:36

A ja polecam! Byłam wolontariuszką i uważam, że to bardzo fajna i pozyteczna inicjatywa. Zgłaszajcie się!

Gość15.11.2015 21:25

A ja polecam. Przez ostatnia kilka lat było tyle donosów na Orkiestrę, i tyle kontroli, że tam nie może być nic nielegalnego. Szczepan nie wiem co się wydało bo nikt nie siedzi, ani nikomu nie postawiono żadnych zarzutów . Wszystkie oskarżenia okazały się bezpodstawne.

Pokaż wszystkie opinie (9)