Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 listopada 2015

Pożar na ulicy Stodoły. 2000 zł strat

Pożar na ulicy Stodoły. 2000 zł strat
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorkowe popołudnie doszło do pożaru w bloku socjalnym przy ulicy Stodoły. Ogień pojawił się w piwnicy. Jedna osoba ucierpiała. Straty oszacowano na 2000 złotych.

Pożar wybuchł po godzinie 13:00. Jeden z mieszkańców, 44-latek, próbował go ugasić, ale potrzebna była pomoc strażaków. Strażacy po przyjeździe i ugaszeniu ognia, ewakuowali część mieszkańców. Pozostała część samodzielnie opuściła budynek. Nieznacznie ucierpiał 44-latek, który podtruł się dymem.

Zniszczeniu uległy przedmioty składowane w jednej z piwnicy, m.in. meble. Ściany piwnicy zostały okopcone. Straty oszacowano na 2000 zł. Strażacy mówią, że przyczyną pojawienia się ognia mogło być zaprószenie lub podpalenie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
zołza z zofiówki16.11.2015 8:25

Pewnie znowu kable dzieciorób opalał,szkoda słów

Gość13.11.2015 7:37

Zasiłki wypłacali?