Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 listopada 2015

7. minut meczu i nieprzytomny Ł. Nalewajka

7. minut meczu i nieprzytomny Ł. NalewajkaZdjęcie uszkodzonej bandy z lodowiska Polonii ze stycznia 2015
fot. jkh.pl

Piątkowe spotkanie między JKH GKS Jastrzębie a Polonią Bytom zakończyło się już w 7. minucie meczu. Po ostrym starciu zawodników w bandzie zrobiła się dziura. Jastrzębianie odmówili dalszej gry.

W 6 minucie i 6 sekundzie trwania meczu Kamil Falkenhagen oraz Łukasz Nalewajka starli się przy bandach. Ten drugi z impetem uderzył w bandę, w wyniku czego w bandzie powstała dziura. W ruch poszły pięści Leszka Laszkiewicza i Tomasza Pastryka, którzy zaatakowali Falkenhagen. Łukasz Nalewajka na chwilę stracił przytomność, po czym przez długi czas nie mógł podnieść się z tafli. Ostatecznie jednak o własnych siłach zjechał do szatni.

Dziura przy bandzie została załatana, jednak trener Robert Kalaber zaprotestował przeciwko kontynuowaniu meczu. Powodem był to, że w miejscu dziury banda odstawała. Później okazało się, że podobna sytuacja ma miejsce w innych miejscach na badzie. To mogło narazić zawodników na kontuzje i w wyniku tego utratę zdrowia.

- Przy braku zgody jednego z trenerów pan Maciej Pachucki zdecydował się zakończyć mecz - informuje JKH.

Zarząd PHL podjął decyzję o powtórzeniu meczu we wtorek, 17 listopada, nie w Bytomiu lecz na lodowisku w Katowicach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktos15.11.2015 18:24

Łukasz wracaj do zdrowia