Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
16 listopada 2015

Pewna wygrana JKH z Zagłębiem Sosnowiec

Pewna wygrana JKH z Zagłębiem Sosnowiec
fot. Adam Kuźniar / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie bez większych problemów wygrali z Zagłębiem Sosnowiec. Głównym autorem wygranej był Leszek Laszkiewicz, który zdobył aż cztery gole i zaliczył asystę przy golu Grzegorza Rostkowskiego.

Początek pierwszej tercji był wyrównany. Jastrzębianie nie mogli przełamać defensywy Zagłębia. Pierwszy gol padł w 15. minucie. Silnym strzałem popisał się Grzegorz Rostkowski. Chwilę później mogło być 2:0, ale strzał Plichty, w sytuacji sam na sam wybronił golkiper z Sosnowca.

Drugiej tercji dwa gole pod rząd zdobył Leszek Laszkiewicz. Gra się nieco uspokoiła i to wykorzystali sosnowiczanie, którzy w 30. i 32. minucie pokonali Davida Zabolotnego w bramce i doprowadzili do wyniku 2:3.

W trzeciej tercji sprawy w swoje ręce wziął Leszek Laszkiewicz, który przypieczętował zwycięstwo JKH strzelając w 53. i 58. minucie.

JKH GKS Jastrzębie - HK Zagłębie Sosnowiec 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
1:0 - 14:26 - Grzegorz Rostkowski - Leszek Laszkiewicz, Tomáš Semrád
2:0 - 25:23 - Leszek Laszkiewicz - Richard Bordowski, Jakub Gimiński
3:0 - 29:26 - Leszek Laszkiewicz - Patrik Stantien, Richard Bordowski (5/4)
3:1 - 31:10 - Adam Rehak - Marcin Kozłowski, Tobiasz Bernat (5/4)
3:2 - 38:23 - Marcin Kozłowski - Adam Rehak, Martin Kečkes (5/4)
4:2 - 52:04 - Leszek Laszkiewicz - Patrik Stantien, Tomáš Semrád
5:2 - 57:30 - Leszek Laszkiewicz - Kamil Górny (4/6)

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Tomljenović) - Górny, Gimiński, Bordowski, Stantien, Laszkiewicz -Lukáčik, Semrád, Kulas, Petro, Plichra - Pastryk, Szczurek, R. Nalewajka, Rostkowski, Jaworski oraz Świerski, Matusik.

Zagłębie Sosnowiec: Kieler (Białek) - Krawczyk, Kečkeš, Rehak, Bernat, M. Kozłowski - Bułanowski, Kruczek, Markovskii, Rutkowski, Jaros - Kran, Horzelski, Wąsiński, Stojek, A. Jaskólski - Andreykiv, A. Jaskólski, Sikora, Nahunko, Mikulchik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktosik16.11.2015 22:17

Gratulacje brawo