Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
18 listopada 2015

Z promilem i zakazem prowadzenia pojazdów

Z promilem i zakazem prowadzenia pojazdów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

46-letni kierowca może spędzić 3 lata w więzieniu za zlekceważenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany w poniedziałek. Dodatkowo jastrzębianin prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek po godzinie na ulicy Nepomucena. Z uwagi na podejrzenie, że kierowca forda może znajdować się pod wpływem alkoholu, policjanci poddali 46-latka badaniu na alkomacie. Po przebadaniu go alkomatem okazało się, że w organizmie ma blisko promil.

-  Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło także na jaw, że mężczyzna nie po raz pierwszy wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu. Z tego też powodu sąd orzekł wobec 46-latka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Typ19.11.2015 13:36

A ta ulica gdzie jest ?

Kierowca18.11.2015 19:10

A po co go trzymać w więzieniu na nasz koszt. Powinien przez 5 lat pracować na nas przy np. porządkowaniu miasta. Straż Miejska powinna dostać zadanie rozliczania go z wszystkich zleconych mu prac. A przy tym powinien meldować się w SM o różnej porze gdzie byłby badany alkomatem. Więzienie to uczenie kombinowania, przemycania alkoholu i tym samym uczenie się działań przestępczych. Może PiS zmieni szybko prawo karne. Wszak ma specjalistę od ręcznego sterowania prawem.