Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
18 listopada 2015

Z promilem i zakazem prowadzenia pojazdów

Z promilem i zakazem prowadzenia pojazdów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

46-letni kierowca może spędzić 3 lata w więzieniu za zlekceważenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany w poniedziałek. Dodatkowo jastrzębianin prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek po godzinie na ulicy Nepomucena. Z uwagi na podejrzenie, że kierowca forda może znajdować się pod wpływem alkoholu, policjanci poddali 46-latka badaniu na alkomacie. Po przebadaniu go alkomatem okazało się, że w organizmie ma blisko promil.

-  Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło także na jaw, że mężczyzna nie po raz pierwszy wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu. Z tego też powodu sąd orzekł wobec 46-latka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Typ19.11.2015 13:36

A ta ulica gdzie jest ?

Kierowca18.11.2015 19:10

A po co go trzymać w więzieniu na nasz koszt. Powinien przez 5 lat pracować na nas przy np. porządkowaniu miasta. Straż Miejska powinna dostać zadanie rozliczania go z wszystkich zleconych mu prac. A przy tym powinien meldować się w SM o różnej porze gdzie byłby badany alkomatem. Więzienie to uczenie kombinowania, przemycania alkoholu i tym samym uczenie się działań przestępczych. Może PiS zmieni szybko prawo karne. Wszak ma specjalistę od ręcznego sterowania prawem.