Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
18 listopada 2015

Trener GKS-u podpatrzy Bundesligę

Trener GKS-u podpatrzy BundesligęDamian Zawierucha podczas Warsaw Orlen Maraton w 2013 r.
fot. orlenmaraton.pl

Trener przygotowania fizycznego GKS-u 1962 Jastrzębie, Damian Zawierucha, pojedzie na kilkudniowy staż do naszych zachodnich sąsiadów. Tam będzie podpatrywał jak trenują zespołu Bundesligi.

Damian Zawierucha w dniach 7-12 grudnia będzie przebywał na stażu w niemieckim klubie VfL Wolfsburg grającym w Bundeslidze. Jastrzębianin w ramach praktyk będzie obserwował mikrocykl drużyna U-17 oraz U-23. Będzie również uczestniczył w wykładach organizowanych przez niemiecki klub. Na zakończenie zobaczy również mecz Ligi Mistrzów między VfL Wolfsburg i Manchester United.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Ziomal ... 20.11.2015 0:10

Damian ... masz może miejsce ?? :):)