Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
22 listopada 2015

Niespodziewana wygrana JKH w Sanoku!

Niespodziewana wygrana JKH w Sanoku!
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

6:5 wygrali jastrzębianie niedzielne spotkanie z drużyną Ciarko PBS Bank STS Sanok. Podopieczni Roberta Kalabera przegrywali już 5:1, ale udało im się wyjść na prostą i w karnych wygrać mecz.

Spotkanie od początku układało się po myśli sanoczan. W 11. minucie strzelili pierwszego gola, a w 13. minucie kolejnego. Jastrzębianie za sprawą Mateusza Danieluk zdobyli kontaktową bramkę chwilę później, ale pod koniec pierwszej tercji gospodarze wygrywali już 3:1.

Od drugiej tercji w drużynie JKH nastąpiła zmiana bramkarza. Davida Zabolotnego zastąpił Mate Tomljenović. Niestety w 22. minucie i ten golkiper musiał skapitulować. W 36. minucie  było już 5:1 dla Sanoka i marzenia o wygranym meczu już właściwie prysły.

Jastrzębianie na trzecią tercję wyjechali zmotywowani. Grali ostrzej i walczyli o każdy krążek. W 49. minucie drugą bramkę dla JKH zdobył Jakub Gimiński. W przeciągu czeterch minut zawodnicy JKH trafiali jeszcze dwa razy (Stantien, Ł. Nalewajka). Na 26 sekund przed końcem trzeciej tercji do wyrównani doprowadził Vladimir Lukacik. Pewni zwycięstwa sanoczanie, ani kibice na pewno nie spodziewali się takiego obrotu spraw.

Dogrywka nie przyniosła rezultatu. W karnych lepiej poradzili sobie waleczni jastrzębianie. Decydującego karnego strzelił Leszek Laszkiewicz.

Ciarko PBS Bank STS Sanok - JKH GKS Jastrzębie 5:6 k. (3:1, 2:0, 0:4, 0:0, 0:2)
1:0 - 10:57 - Rafał Ćwikła - Quinn Sproule, Mike Danton
2:0 - 12:08 - Robert Kostecki - Joni Tuominen, Marek Strzyżowski
2:1 - 12:22 - Mateusz Danieluk
3:1 - 18:48 - Robert Kostecki - Samuel Roberts
4:1 - 22:00 - Marcin Biały - Rafał Ćwikła, Samuel Roberts
5:1 - 35:32 - Nathan Śliwiński - Mike Danton, Mateusz Wilusz
5:2 - 48:16 - Jakub Gimiński - Vladimír Lukáčik
5:3 - 50:41 - Patrik Stantien (5/4)
5:4 - 53:57 - Łukasz Nalewajka - Juraj Petro, Radosław Nalewajka
5:5 - 59:34 - Vladimír Lukáčik - Leszek Laszkiewicz, Mateusz Danieluk (6/5)
5:6 - 65:00 - Leszek Laszkiewicz (decydujący karny)

Ciarko PBS Bank STS Sanok: Skrabalak (Missiaen) - Sproule, Roberts, Biały, Dahlman, Danton - Tuominen, Salija, Bzdyl, Kostecki, Strzyżowski - Rąpała, Demkowicz, Śliwiński, Ćwikła, Bielec oraz Naparło, Wilusz, Olearczyk.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (od 20:01 - Tomljenović) - Górny, Szczurek, Bordowski, Ł. Nalewajka, Laszkiewicz - Gimiński, Semrád, Kulas, Stantien, Danieluk - Vrána, Lukáčik, R. Nalewajka, Petro, Świerski oraz Jaworski, Matusik, Rostkowski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
abdul23.11.2015 18:05

BRAWO JKH