Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
24 listopada 2015

Okradli mieszkanie w czasie gdy ich kolega spał

Okradli mieszkanie w czasie gdy ich kolega spał
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z kradzieżą, której dokonali w mieszkaniu swojego znajomego. Dwójka mężczyzn i kobieta wykorzystali sytuację, gdy lokator mieszkania poszedł spać po wspólnym spożywaniu alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce w 23 listopada, w poniedziałek na ulicy Katowickiej. 35-letni właściciel mieszkania zaprosił do siebie znajomych na spożywanie alkoholu. Po wspólnym biesiadowaniu położył się spać.

- Gdy się przebudził, zauważył jak jeden z kompanów rozgląda się po pokoju, szukając czegoś w szafkach. Między mężczyznami doszło do kłótni, po której 35-latek wyprosił towarzystwo z mieszkania - informuje policja.

Okazało się, że lokatorowi zginęła kasetka z biżuterią, dokumenty, pieniądze oraz inne wartościowe przedmioty. Podejrzenia padły na trójkę znajomych. Dwie godziny później znajomi zostali zatrzymani wraz ze skradzionymi przedmiotami. 18 i 36- latek oraz 39-latka trafili do policyjnego aresztu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miał 2,5 promila - zatrzymali go koledzy i wezwali policję Miał 2,5 promila - zatrzymali go koledzy i wezwali policję

Wiesz, że ktoś kradnie prąd - zadzwoń! Wiesz, że ktoś kradnie prąd - zadzwoń!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
sprawiedliwy28.11.2015 18:16

Jeśli wiadomo kim są złodzieje, to można ich przekonać żeby nigdy tego nie robili. Np. przez połamanie rączek. Podobna metoda, choć bardziej radykalna oduczyła Szwedów kradzieży. Przyjezdni popsuli tan obyczaj, ale można powrócić do sprawdzonych działań. A przeniesienie pomysłu do nas bardzo by się przydało.

Powiemszczerze25.11.2015 9:29

To nie sa koledzy i kolezanki,
, takie cos to jest sk****syństwo! Nigdy nie wybaczył bym komuś takiemu!

Żal24.11.2015 11:02

Ale koledzy...